Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/06/2009

Nowości Mio na Targach Computex 2009

Podczas tegorocznych targów Computex Mio Technology przedstawiło ambitną ofertę na drugą połowę 2009 r. prezentując zupełnie nową serię urządzeń Moov V500 i V700 z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej oraz telefony Mio Explora K75 i K70 z odbiornikami GPS.

„Goście targów mieli okazję przekonać się, że Mio stawia na produkty bardziej nastawione na potrzeby konsumenta. Firma stara się odkryć, czego chcą klienci, i dostarczyć im rozwiązania, które ułatwiają utrzymywanie kontaktów z innymi ludźmi. W przyszłości Mio wykorzysta bogate doświadczenie w projektowaniu rozwiązań nawigacyjnych, aby dostarczać jeszcze bardziej wszechstronne produkty dostosowane do współczesnego stylu życia.” – powiedział Samuel Wang, prezes Mio Technology.

mio-explora-k75_front

mio-explora-k75-wins-best-choice-of-computex-2009_left_steve-chang_vice-president-of-mio-technologyTelefon Explora K75 to połączenie osobistego urządzenia nawigacyjnego i smartfonu. Explora K75 wyposażony został w ultracienką obudowę i 3,5-calowy ekran dotykowy oraz najnowsze oprogramowanie Mio Spirit.

Telefon Explora K75 został uhonorowany nagrodą Best Choice Computex 2009 za wysoką czułość odbiornika GPS oraz przełomowe oprogramowanie nawigacyjne — mobilną wersję Mio Spirit, która oferuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz szybsze wyszukiwanie punktów użyteczności publicznej (POI). Za dotknięciem jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przełączać się między trybem nawigacji a trybem smartfona, a system operacyjny Windows Mobile® 6.1 zapewnia im dostęp do dokumentów oraz szeregu opcji multimedialnych.

Osobiste urządzenia nawigacyjne Mio Moov V500 i V700 z wbudowanym tunerem TV to wyjątkowe  połączenie nawigacji z telewizją cyfrową.

moovv700-copy

Aby zaoferować optymalną jakość nawigacji i rozrywki, urządzenie Moov V500 jest wyposażone w panoramiczny ekran o przekątnej 4,7 cala, a V700 oferuje ekran 7-calowy, który z pewnością docenią miłośnicy multimedialnej rozrywki. Dzięki szerokiej gamie funkcji multimedialnych użytkownicy Mio Moov V mogą oglądać filmy, przeglądać zdjęcia i słuchać muzyki w formacie Mp3. Podwójna antena zapewnia dobrą jakość obrazu i dźwięku.

www.mio.com/pl


Komentarze

  1. Marek napisał(a):

    Widac ze Mio sie rozwija i z roku na rok wypuszcza coraz fajniejsze nawigacje.A ja przekonuje sie do tych z serii S.

  2. Katy napisał(a):

    Ja jestem troszke zielona jesli chodzi o te nowinki technologiczne, ale z tego co sie orientuje to moj chlopak wlasnie kupil sobie nowa nawigacje Mio. Bardzo mozliwe, ze z serii o ktorej mowisz.

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku