Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/08/2009

NETGEAR DG834Gv5 – swoboda dostępu

Odbiór szerokopasmowego Internetu daje ogromne możliwości wykorzystania sieci. Sprzęt dostarczany przez usługodawców jest zazwyczaj przestarzały i nie pozwala na pełne wykorzystanie dostępnego łącza. Warto zatem wymienić router na urządzenie, które znacznie rozszerzy możliwości korzystania z sieci.

NETGEAR DG834GFirma NETGEAR proponuje DG934Gv5, czyli piątą wersję tego znanego wśród użytkowników urządzenia sieciowego. Pozwala on między innymi na zmianę operatora DSL bez konieczności wymiany sprzętu, a to dzięki wbudowanemu modemowi ADSL2+. Aby zapewnić lepszą kontrolę nad sygnałem bezprzewodowym, router wyposażono w ręczny włącznik W-Fi oraz znaną dobrze z innych modeli opcję „Push’n’Connect”. Włączenie go powoduje uruchomienie zabezpieczonego połączenia Wi-Fi Protected Setup.

Wszystkie produkty spełniają założenia strategii „NETGEAR Green” – podobnie jest w przypadku DG834Gv5 – posiada energooszczędny moduł zasilający, który spełnia standardy „Energy Star”. Obudowa urządzenia wykonana jest ze specjalnych tworzyw, a opakowanie w co najmniej 80% z materiałów przyjaznych dla środowiska.


Komentarze

 1. Adamu napisał(a):

  Zwykły domowy router do neo, niby nic specjalnego, ale co najważniejsze działa niezawodnie. Zrażony poprzednim Edimaxem postanowiłem kupić Netgeara i nie żałuję wyboru. Wszystko ustawia się bez problemów i jednym przyciskiem podłącza się komputer (zabezpieczenia same się konfigurują). Zasięg ma dobry i połączenie trzyma.

 2. misiek napisał(a):

  netgear to dobra marka, wiec raczej jestem pewny ich sprzetu. z DG934Gv5 nie mialem stycznosci, ale dzialam na wnr2000 i jestem mega zadowolony. :)

 3. nonono napisał(a):

  Generalnie ich sprzęt należy do stabilnych i prostych obsłudze dlatego lubie właśnie netgeara, a co do DG834Gv5 to się zobaczy, jeszcze nie miałem z nim styczności…

 4. papparazzi napisał(a):

  a wie ktoś kiedy będzie dostępny ? o ile już nie jest dostępny

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku