Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/08/2009

Nowe telefony Acera na polskim rynku

Unicom wprowadził do oferty najnowsze smartfony firmy ACER – serię TEMPO. Jednym z nich jest model F900, który może być rozwiązaniem dla osób potrzebujących mobilnego połączenia z internetem.

Acer F900

Smartphone F900 został opracowany w celu zapewnienia pełnej kontroli nad przeglądaniem stron internetowych w czasie podróży. Telefon posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA oraz nową klawiaturę dotykową. Nowy interfejs użytkownika zapewnia szybki dostęp do danych kontaktowych, wiadomości e-mail, zakładek, kalendarzy, daty i godziny, informacji o pogodzie oraz muzyki.

Acer F900

Smartphone F900 jest też wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową, odbiornik GPS, radio FM, funkcje dyktafonu i sterowania głosem, a także rozszerzalną pamięć. Kluczowe aplikacje są dostępne bezpośrednio z ekranu głównego, dzięki czemu smartphone F900 można łatwo obsługiwać jedną ręką.

F900 posiada przeglądarkę Internet Explorer 6 z obsługą JavaScript i wtyczką Adobe Flash Lite. Możliwa jest też obsługa technologii 3.75G HSDPA/HSUPA oraz interfejs WiFi.

Sugerowana cena detaliczna brutto : 1 999 zł


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku