Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/08/2009

Nowe telefony Acera na polskim rynku

Unicom wprowadził do oferty najnowsze smartfony firmy ACER – serię TEMPO. Jednym z nich jest model F900, który może być rozwiązaniem dla osób potrzebujących mobilnego połączenia z internetem.

Acer F900

Smartphone F900 został opracowany w celu zapewnienia pełnej kontroli nad przeglądaniem stron internetowych w czasie podróży. Telefon posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA oraz nową klawiaturę dotykową. Nowy interfejs użytkownika zapewnia szybki dostęp do danych kontaktowych, wiadomości e-mail, zakładek, kalendarzy, daty i godziny, informacji o pogodzie oraz muzyki.

Acer F900

Smartphone F900 jest też wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową, odbiornik GPS, radio FM, funkcje dyktafonu i sterowania głosem, a także rozszerzalną pamięć. Kluczowe aplikacje są dostępne bezpośrednio z ekranu głównego, dzięki czemu smartphone F900 można łatwo obsługiwać jedną ręką.

F900 posiada przeglądarkę Internet Explorer 6 z obsługą JavaScript i wtyczką Adobe Flash Lite. Możliwa jest też obsługa technologii 3.75G HSDPA/HSUPA oraz interfejs WiFi.

Sugerowana cena detaliczna brutto : 1 999 zł


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku