Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/08/2009

Veracomp z Panasonic

Veracomp podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Panasonic Polska. Na jej podstawie dystrybutor poszerzył ofertę systemów audiowizualnych o projektory LCD i profesjonalne ekrany plazmowe Panasonic.

Firmy zainteresowane sprzedażą rozwiązań audiowizualnych będą mogły wybrać w Veracomp najnowsze projektory LCD Panasonic, przeznaczone dla edukacji i biznesu oraz domowej rozrywki. Do pierwszej kategorii zaliczają się projektory instalacyjne na czele z Panasonic PT-DZ12000E klasy High-End z rekordową jasnością 12 000 ANSI lumenów oraz instalacyjno – konferencyjne. Urządzenia dostosowane są do pracy ciągłej 24/7, wyświetlają wyraźne i jasne obrazy bez straty jakości, nawet w wysokiej temperaturze i w zadymionej atmosferze (m.in. Panasonic PT-D5700EL).

Panasonic PT-DZ12000

W Veracomp dostępne są także projektory instalacyjne do zadań specjalnych i z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-F300NTE z żywotnością lampy 5000 godzin) oraz projektory przenośne, także w wersji z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-LB75NTE z jasnością 2600 lumenów i obudową przeciwkurzową). Z kolei miłośnicy kina domowego mają do wyboru projektory obsługujące rozdzielczość Full HD (najnowszy Panasonic PT-AE3000E w technologii 3LCD i wysokim współczynnikiem kontrastu – 60000:1) oraz HD Ready (Panasonic PT-AX200E).

Panasonic AE-3000

Panasonic TH-85PF12W ramach drugiej kategorii urządzeń audiowizualnych, Veracomp zaoferuje ekrany plazmowe Panasonic o przekątnych od 42 do 103 cali. Ekrany te przystosowane są do pracy ciągłej w układzie pionowym i poziomym, charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu oraz długą żywotnością paneli. Idealnie nadają się do instalacji Audio-Video czy Digital Signage.

Wśród wielkoformatowych ekranów, na uwagę zasługuje najnowszy Panasonic TH-103PF10, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) na rekordowej powierzchni 103 cali. Zaawansowany ekran prezentuje obiekty w ich naturalnych rozmiarach (możliwość instalacji ekranu w pionie i poziomie oraz zbudowania ściany ekranów), w kontraście 5000:1 i wyraźnie widoczne z każdego kąta patrzenia. Urządzenie gwarantuje żywotność na poziomie 100 000 godzin.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku