Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/08/2009

Veracomp z Panasonic

Veracomp podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Panasonic Polska. Na jej podstawie dystrybutor poszerzył ofertę systemów audiowizualnych o projektory LCD i profesjonalne ekrany plazmowe Panasonic.

Firmy zainteresowane sprzedażą rozwiązań audiowizualnych będą mogły wybrać w Veracomp najnowsze projektory LCD Panasonic, przeznaczone dla edukacji i biznesu oraz domowej rozrywki. Do pierwszej kategorii zaliczają się projektory instalacyjne na czele z Panasonic PT-DZ12000E klasy High-End z rekordową jasnością 12 000 ANSI lumenów oraz instalacyjno – konferencyjne. Urządzenia dostosowane są do pracy ciągłej 24/7, wyświetlają wyraźne i jasne obrazy bez straty jakości, nawet w wysokiej temperaturze i w zadymionej atmosferze (m.in. Panasonic PT-D5700EL).

Panasonic PT-DZ12000

W Veracomp dostępne są także projektory instalacyjne do zadań specjalnych i z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-F300NTE z żywotnością lampy 5000 godzin) oraz projektory przenośne, także w wersji z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-LB75NTE z jasnością 2600 lumenów i obudową przeciwkurzową). Z kolei miłośnicy kina domowego mają do wyboru projektory obsługujące rozdzielczość Full HD (najnowszy Panasonic PT-AE3000E w technologii 3LCD i wysokim współczynnikiem kontrastu – 60000:1) oraz HD Ready (Panasonic PT-AX200E).

Panasonic AE-3000

Panasonic TH-85PF12W ramach drugiej kategorii urządzeń audiowizualnych, Veracomp zaoferuje ekrany plazmowe Panasonic o przekątnych od 42 do 103 cali. Ekrany te przystosowane są do pracy ciągłej w układzie pionowym i poziomym, charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu oraz długą żywotnością paneli. Idealnie nadają się do instalacji Audio-Video czy Digital Signage.

Wśród wielkoformatowych ekranów, na uwagę zasługuje najnowszy Panasonic TH-103PF10, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) na rekordowej powierzchni 103 cali. Zaawansowany ekran prezentuje obiekty w ich naturalnych rozmiarach (możliwość instalacji ekranu w pionie i poziomie oraz zbudowania ściany ekranów), w kontraście 5000:1 i wyraźnie widoczne z każdego kąta patrzenia. Urządzenie gwarantuje żywotność na poziomie 100 000 godzin.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku