Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/09/2009

Denon ujawnia F107 – nowy mini system stereo

Niepozornie wyglądający system F107 oferuje niewiarygodną moc połączoną z muzyczną wiernością, której nikt nie spodziewa się po mini systemie o wymiarach 25x25cm. Oprócz tego F107 umożliwia odtwarzanie, oprócz płyt CD, muzyki z iPoda i pamięci czy dysków twardych USB.

Denon DRA-F107

Amplituner DRA-F107 zawiera nowo zaprojektowaną końcówkę mocy oferującą niebagatelne 65W na kanał co oczywiście przekłada się na wierność odtwarzanej muzyki opartej na solidnym fundamencie wysokiej dynamiki dźwięku. Co więcej urządzenie to opiera się na technologiach znanych ze stereofonicznej serii Advanced Evolution, takich jak separowane bloki zasilania, cyfrowe i analogowe czy “simple & straight” minimalizujące drogę sygnału oraz jego straty.

Denon DRA-F107

Odtwarzacz DCD-F107 również czerpie pełnymi garściami z „dużej” serii stereo. Jego konstrukcja opiera się na 24-bitowym przetworniku C/A oraz dokładnie selekcjonowanych podzespołach dobranych tak, aby jak najmniej degradowały sygnał. Idealnym uzupełnieniem opisanych urządzeń są głośniki SC-F107, których konstrukcja oparta jest na high-endowej serii CX. Brzmienie całego systemu zostało dopracowane w Wielkiej Brytanii.

Denon DRA-F107Aby sprostać źródłom dźwięku XXI wieku F107 potrafi współpracować w wieloma z nich. Na froncie znajdziemy wejście USB, do którego możemy podłączyć bezpośrednio iPoda lub przenośną pamięć czy dysk twardy USB z plikami MP3 lub WMA. Nawigacja po ich zawartości odbywa się za pomocą pilota, a informacje można odczytywać na dwuwierszowym wyświetlaczu.

DENON F107 dostępny będzie już w sierpniu w kolorach Premium Silver i czarnym w kombinacji z czarnymi lub wiśniowymi głośnikami w cenie 2.895,- PLN.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku