Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/09/2009

Ekskluzywna linia dysków Iomega eGo

Firma Iomega wprowadza na rynek polski ekskluzywną linię przenośnych dysków twardych, których obudowa pokryta jest skórą w kolorze głębokiego brązu –  Iomega eGo Leather, o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard. Stylowe dyski przenośne mogą pomieścić do 2.000.000 zdjęć, ponad 9250 godzin muzyki i 750 godzin wideo.

Dyski Iomega eGo Leather wyposażone są w technologię Drop Guard wykorzystującą mechanizmy umożliwiające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 1,3 m, co jest wartością o 40% większą niż średnia na rynku dysków przenośnych. Wykorzystane materiały tłumią drgania i pozwalają przetrwać dyskom w standardowych warunkach użytkowania, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych.

Iomega eGo leather

Proces archiwizacji danych wspomaga dokładane oprogramowanie EMC® Retrospect® HD i MozyHome™ Online.

Dysk Iomega® eGo™ Leather wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s, nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza.

Iomega eGo
Dyski Iomega dostępne są w cenie detalicznej: Iomega eGo Portable Hard Drive USB 2.0 , 500GB  (Leather Brown)            114,90 Euro brutto.

Iomega eGo portable leather
Urządzenia chronione są dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu użytkownicy zyskują dodatkowo 1 rok gwarancji).


Komentarze

  1. iroki napisał(a):

    szpanerska skóra, hehe, prawie jak gustowna piersióweczka
    ale cena też niczego sobie

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku