Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/09/2009

NETGEAR WNR2000 z nagrodą “Parent Tested Parent Approved”

Router WNR2000, który niedawno miał swoją premierę na polskim rynku, został uhonorowany nagrodą PTPA Media Inc. „Parent Tested Parent Approved Seal of Approval”.

NETGEAR WNR2000Tytuł ten został przyznany urządzeniu za doskonale działające zabezpieczenia i filtry rodzicielskie, dzięki którym niepożądane treści znajdujące się w internecie nie trafiają do dzieci. Urządzenie posiada zabezpieczenia na najwyższym poziomie, niespotykanym w tej klasie urządzeń – posiada ponad 50 kategorii tematycznych, które mogą być selekcjonowane. Filtrów można używać bez żadnych dodatkowych, płatnych urządzeń czy aplikacji, co również ma znaczenie w przypadku routerów tego typu.

PTPA Media Inc. Seal of Approval przyznawana jest produktom, które są dedykowane użytkownikom domowym, i które są przyjazne rodzinie.


Komentarze

 1. marcel napisał(a):

  heee.. mysle, ze przydaloby sie to cacko wielu rodzicom, aby uchronic swoje dzieci przed niestety czasem zgubnym wplywem internetu na pociechy. faktem jest to, ze wszechobecny np sex i brutalnosc moga zrujnowac psychike dzieci. a taki sprzet w tych wypadkach bylby bardzo przydatny.

 2. raden napisał(a):

  Marcel: można też wykorzystać oprogramowanie i wtedy także ustawiasz blokowanie treści. Nawet nowy Windows 7 ma wbudowane coś takiego jak kontrola rodzicielska, tylko zapewne obsługuje podstawowe filtry. Nigdy z tego nie korzystałem-nie wiem jak sprawdza się w praktyce…Takie zabezpieczenia zawarte w firmware routera to dobra rzecz, bo nie zależy od programów, które łatwo wyłączyć/ominąć. Pomysł na 5, nie dziwne że dostał nagrodę, poza tym netgear chłamu nie wypuszcza co też trzeba podkreślić.

 3. MarekHobczuk napisał(a):

  Raden:
  moj 7 letni dzieciak poradzil sobie z ochrona rodzicielska, co ty na to?:)
  router z wbudowanymi zabezpieczeniami rodzicielskimi to ciekawe rozwiazania, bo oszczedzamy na kupnie dodatkowych programow i mamy troche wiecej kasy dla siebie. wszystko przeciez kosztuje.

 4. urabura napisał(a):

  No to prawda obejście filtrów nie jest zbyt skomplikowane, a na routerze jak będzie zablokowane to już jak dla dziecka „wyższa szkoła jazdy” choć dzieci bardzo ale to bardzo szybko się uczą:)

 5. marlon napisał(a):

  no właśnie bo mieli dostęp do niepotrzebnych treści. takie urządzenie daje pewność, że nic takiego nie zobaczy

 6. kuba napisał(a):

  w jaki sposób działąją te zabezpieczenia?

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku