Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/09/2009

Sony Ericsson przestawia nowy wymiar słuchawek

Sony Ericsson przedstawiła pierwsze na świecie słuchawki aktywowane ruchem, które same wykrywają użytkownika. Inteligentnych słuchawek MH907 używa się następująco: aby zacząć słuchać muzyki użytkownik po prostu wkłada obie słuchawki do uszu, a zatrzymuje ich pracę wyjmując jedną z nich. Aby na nowo zacząć słuchać należy po prostu włożyć słuchawkę z powrotem do ucha. Dokładnie to samo należy wykonać, aby odebrać i zakończyć połączenie.

Sony Ericsson MH907

Technologia SenseMe Control Sony Ericsson polega na wywoływaniu odpowiedzi urządzenia bez dotykania przycisku, natomiast wrażenia dla użytkownika płynące z zastosowania technologii Clear Audio to najwyższa jakość dźwięku, gdy jest się w ruchu i przyjemność ze słuchania ulubionej muzyki, w takiej formie, w jakiej została stworzona, aby jej słuchać.

Sony Ericsson przygotował zabawny, zwariowany filmik zapoznający z unikalną technologią nowego produktu. Ten krótki film, mający dziś swoją premierę, został stworzony we współpracy z międzynarodowej sławy twórcą filmów animowanych Kristoferem Strömem. Film przedstawia ludzika z kreskówki jadącego autobusem i przełączającego się bez wysiłku pomiędzy odbieraniem rozmów telefonicznych, a słuchaniem ulubionej muzyki.

– Mając słuchawki MH907 odbiorcy mogą schować telefon do kieszeni, ale jednocześnie, o każdej porze dnia, mogą pozostawać w łączności z innymi ludźmi, po prostu wkładając i wyjmując słuchawki z uszu – bez potrzeby używania zdalnego połączenia lub jakichkolwiek przycisków. W Sony Ericsson uważamy, że słuchanie potrzeb klientów jest bardzo ważne, a wprowadzenie pierwszych na świecie słuchawek aktywowanych ruchem podkreśla nasze zaangażowanie w oferowanie im pełnego doświadczenia łączącego komunikację i rozrywkę. Słuchawki MH907 stanowią przykład odnowionej strategii naszej marki, która ma na celu budowanie przyjemnej, zabawnej i wszechstronnej interakcji z odbiorcami – powiedział Jacob Sten, Senior Vice President, SEMC Accessories.

Więcej informacji pod tym adresem.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku