Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/09/2009

Spróbuj nowych czekoladek LG

Firma LG wprowadza na polski rynek dwa nowe modele telefonów niezwykle popularnej na całym świecie linii Chocolate. LG BL20 i BL40 oparto na wyjątkowym stylu charakterystycznym dla całej linii Chocolate i najnowszych rozwiązaniach mobilnych. Unikalny design sprawił, że oba telefony już teraz stały się symbolem elegancji i szyku. Oba modele linii Chocolate będą dostępne na polskim rynku w połowie października.

LG Chocolate

LG Chocolate BL40

LG BL40 jest przykładem rozwoju linii dotykowych urządzeń mobilnych stworzonych do wygodnego przeglądania stron www i komunikacji e-mailowej. BL40, czwarty telefon z serii Black Label, wyposażony jest w imponujący, 4-calowy dotykowy wyświetlacz LCD HD Real VGA, który jednocześnie odporny jest na zarysowania. Rozdzielczość 800 x 345 pikseli zapewnia najwyższą jakość wyświetlanych obrazów. Panoramiczny ekran zrywa z tradycyjną koncepcją wyświetlaczy, oferując matrycę o proporcjach 21:9 – prawdziwie kinową jakość i komfort obsługi telefonu komórkowego.

LG Chocolate LG BL40 dysponując ekranem panoramicznym o rozdzielczości 800 pikseli, pozwala przewijać strony www w pionie, aby szybko zapoznać się z całą jej treścią. Szybka łączność HSDPA 7.2 mpbs zapewnia lepszy dostęp do Internetu i poczty elektronicznej. Panoramiczny ekran BL40 oferuje pełną paletę naturalnych kolorów. Wyświetlane obrazy są wyraźniejsze, odtwarzane filmy wyglądają bardziej naturalnie a dokumenty czytelniejsze.

4-calowy wyświetlacz oferuje użytkownikowi również interfejs Dual Screen, który wyświetla różne typy treści i multimedia jednocześnie w dwóch obszarach ekranu. Początek ery podwójnych ekranów w świecie telefonów komórkowych oznacza jednoczesną możliwość korzystania z kilku aplikacji i łatwe wykorzystywanie ich synergii. Przekłada się to na większą wygodę obsługi, która w połączeniu z uaktualnionym i intuicyjnym interfejsem użytkownika „klasy S” nadaje zupełnie nowe znaczenie określeniu „przyjazny dla użytkownika”. Szybki dostęp do funkcji „Kopiuj” i “Wklej”, za pomocą jednego ruchu palcem, pozwala jeszcze szybciej i łatwiej przenosić treści multimedialne. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, wraz z funkcjonalnym oprogramowaniem i możliwością szybkiego wysyłania zdjęć do Internetu, daje dużo satysfakcji.

Zastosowanie nowych rozwiązań nie wymusiło kompromisu w dziedzinie wyglądu telefonu. Nowy kształt zadowoli zarówno miłośników poprzedniej wersji LG Chocolate, ale także zaspokoi gusta nowych użytkowników poszukujących piękna i stylu. Już sam podłużny i szeroki wyświetlacz nadaje nowemu modelowi designerski wygląd. Smukła, stylowa obudowa o grubości 10,9 mm zakończona subtelnymi wykończeniami w czerwonym kolorze robi dodatkowe wrażenie. Między innymi dzięki temu już teraz autorytety świata mody ogłosiły LG BL40 najbardziej stylowym telefonem sezonu.

LG ChocolateLG Chocolate BL20

Model BL20 jest idealnym połączeniem designu charakterystycznego dla linii Chocolate i funkcjonalności telefonu z wysuwaną klawiaturą. Subtelne, elegancko podkreślone czerwonym światłem klawisze nawigacji ułatwiają szybkie poruszanie się po menu. LG Chocolate BL20 to poręczny, rozsuwany telefon o szerokości 12,3 mm, z modułem łączności 3G. Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli umożliwia robienie wspaniałych zdjęć a wbudowane oprogramowanie daje możliwości ich szybkiej edycji. Poręczne klawisze boczne, używane jak touch pad w laptopach umożliwiają przesuwanie wybranych elementów na wyświetlaczu. Wystarczy dotknąć, aby szybko wyszukać ulubione kontakty czy ustawić balans bieli podczas robienia zdjęć. Menu funkcyjne zostało również dostosowane do szybkiej obsługi najczęściej używanych widgetów, takich jak: organizer, notatnik, pogoda i alarm.

www.lgmobile.com


Komentarze

  1. kurki napisał(a):

    Fajny obszerny artykuł, a telefony moim zdaniem przepiękne, chociaż raczej bym się zdecydował na LG BL40 i 4 calowy dotykowy wyświetlacz

  2. cywil napisał(a):

    jego podłużność wydaje mi się atutem stylistycznym…

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku