Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/10/2009

6 miesięcy telewizji bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Nawet do 6 miesięcy telewizji bez abonamentu mogą się spodziewać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych, dzisiaj wprowadzonych promocji platformy.

Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. Decydując się na pakiet Familijny wraz z pakietem HBO albo pakietem Relax Mix otrzymamy pełną ofertę na miesiąc i 4-miesięczny dostęp do subskrybowanego pakietu. Podpisanie umowy na pakiet Familijny pozwala na odbiór pełnej oferty przez miesiąc i wybranego pakietu przez kolejny kwartał. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder cyfrowy SD można nabyć za 79 zł lub wypożyczyć od platformy za jednorazową opłatą aktywacyjną tej samej wysokości. Dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfrowy Polsat udostępnia za 99 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną.

Korzystne promocje są także dostępne w ramach umów na 13 miesięcy, które gwarantują do 3 miesięcy oferty programowej bez opłat. Dodatkowo, klienci mają możliwość zawarcia umowy na pakiet Familijny, pozwalającej im w ciągu miesiąca podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy, bez żadnych konsekwencji.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku