Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/10/2009

6 miesięcy telewizji bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Nawet do 6 miesięcy telewizji bez abonamentu mogą się spodziewać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych, dzisiaj wprowadzonych promocji platformy.

Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. Decydując się na pakiet Familijny wraz z pakietem HBO albo pakietem Relax Mix otrzymamy pełną ofertę na miesiąc i 4-miesięczny dostęp do subskrybowanego pakietu. Podpisanie umowy na pakiet Familijny pozwala na odbiór pełnej oferty przez miesiąc i wybranego pakietu przez kolejny kwartał. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder cyfrowy SD można nabyć za 79 zł lub wypożyczyć od platformy za jednorazową opłatą aktywacyjną tej samej wysokości. Dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfrowy Polsat udostępnia za 99 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną.

Korzystne promocje są także dostępne w ramach umów na 13 miesięcy, które gwarantują do 3 miesięcy oferty programowej bez opłat. Dodatkowo, klienci mają możliwość zawarcia umowy na pakiet Familijny, pozwalającej im w ciągu miesiąca podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy, bez żadnych konsekwencji.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku