Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/10/2009

Nettop NTT Home W 700P podkręca wrażenia wizualne

Firma  NTT System wzbogaciła swoją ofertę  o nową wersję nettopa, model  NTT Home W 700P.  Nettop dostępny jest w ofercie producenta od 21 września br. w czarnej, klasycznej obudowie.

Najnowszy model nettopa NTT Home W 700P adresowany jest przede wszystkim do użytkownika domowego. Produkt doskonale sprawdza się również w pracy biurowej, ze względu na wydajność  i niskie  koszty eksploatacji.

ntt

Ten kompaktowy mini desktop PC bazuje na najnowszej platformie ION Nvidii. Wyposażony został w kartę graficzną NVIDIA  GeForce  9400 oraz procesor Intel Atom 230, co zapewnia użytkownikowi wysoką wydajność graficzną, możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p), obsługę  DirectX 10 , a także wsparcie systemów Windows Vista Home Premium i Windows 7.

Platforma ION zrewolucjonizowała rynek komputerowy przekształcając tradycyjne komputery PC w urządzenia multimedialne zapewniające pełnię  wrażeń wizualnych. Od teraz gracze mogą cieszyć się z rozgrywania popularnych gier, edytować grafikę i materiały filmowe jak również swobodnie surfować po Internecie. Dodatkowo, nettop elegancko prezentuje się na biurku, może stanowić ozdobę każdego salonu.

NTT Home W 700P

Oprócz niewielkich rozmiarów (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD i odbiorniku TV posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

Nowy model nettopa, NTT Home W 700P, należy do urządzeń energooszczędnych. Pobiera znacznie mniej prądu niż standardowy komputer, co z korzyścią wpłynie na budżet użytkownika w dobie ciągłego wzrostu cen energii elektrycznej. Komputer wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  W 700P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną
2GB DDR2 oraz dysk twardy 320GB. W urządzeniu zainstalowano Windows Vista Home Premium.
NTT Home W 700PNa wyposażeniu systemu znajduje się karta graficzna, NVIDIA ® GeForce ®  9400, gigabitowa karta sieciowa WiFi USB (g/n) oraz porty: DVI, cztery porty USB, porty audio i konwertery: DVI-VGA,
DVI-HDMI.

Sugerowana cena detaliczna brutto:  z systemem Windows Vista  Home Premium:
1333,00 zł

Dane techniczne dla modelu
NTT Home W 700P:

•    Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
•    System operacyjny:  Windows Vista ® Home Premium
•    Pamięć RAM: 2GB DDR2
•    Chipset: MCP7A-ION
•    Karta dźwiękowa: zintegrowana na płycie głównej
•    Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
•    Porty tył: DVI, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
•    Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
•    Akcesoria: WiFi USB (g/n), system montowania VESA, przejściówki: DVI-HDMI, DVI-VGA
•    Wymiary (mm): 153x172x20
•    Waga: 0,8 kg


Komentarze

 1. mario napisał(a):

  Ładna rzecz i tania. Ciekawe jak sięsprawdza.

 2. Fredricsson napisał(a):

  Czy ja wiem czy tanio, skoro za tyle można kupić fajnego netbooka, np. Samsunga nc10. Ale prawda, ładna rzecz.

 3. Tomek napisał(a):

  Do pracy w domu czy firmach to jest świetne rozwiązanie. Nie drogie, oszczędne a do tego zajmuje mało miejsca.

 4. kujon napisał(a):

  tak ja sie także z tym zgadzam

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku