Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/10/2009

Polsat Film dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu

2 października do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie włączony nowy kanał filmowy Telewizji Polsat – Polsat Film. Będzie on dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów posiadających co najmniej pakiet Mini Max. W październiku kanał będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich abonentów platformy.  

Nowy kanał filmowy będzie pokazywał największe gwiazdy Hollywood i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. Program kanału to wyselekcjonowane produkcje z całego świata, które regularnie zajmują czołowe miejsca w rankingach najlepszych filmów w historii kina. Ramówka Polsatu Film będzie się składała z różnorodnych filmów fabularnych, głównie zagranicznych, a także dokumentów i reportaży z planów filmowych. Propozycje filmowe z najwyższej półki oglądać będzie można w pasmach o godzinie 21.00. Każdego dnia będą one poświęcone innej tematyce.

polsat filmW „Intrygujące poniedziałki” kanał zaprosi widzów m.in. na  najlepsze dramaty. „Wesoły wtorek” przyniesie chwile wytchnienia od trudów codzienności, pozwoli beztrosko się pośmiać i zrelaksować przy wyśmienitych komediach. „Sensacyjna środa” to pasmo zarezerwowane dla miłośników kina akcji. „Romantyczny czwartek” to idealna oferta dla wszystkich pań. Weekendy w Polsat Film rozpoczynać będzie „Gwiazdorski piątek”. „Sobotni SuperHit” to prawdziwa filmowa uczta. „Klasyczna niedziela” odsłoni przed widzami świat niezapomnianych dzieł światowego kina.

Polsat Film znajdzie się na 27 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. To trzeci nowy kanał, który został udostępniony abonentom Cyfrowego Polsatu w ciągu ostatnich kilku tygodni.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku