Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/10/2009

Polsat Film dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu

2 października do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie włączony nowy kanał filmowy Telewizji Polsat – Polsat Film. Będzie on dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów posiadających co najmniej pakiet Mini Max. W październiku kanał będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich abonentów platformy.  

Nowy kanał filmowy będzie pokazywał największe gwiazdy Hollywood i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. Program kanału to wyselekcjonowane produkcje z całego świata, które regularnie zajmują czołowe miejsca w rankingach najlepszych filmów w historii kina. Ramówka Polsatu Film będzie się składała z różnorodnych filmów fabularnych, głównie zagranicznych, a także dokumentów i reportaży z planów filmowych. Propozycje filmowe z najwyższej półki oglądać będzie można w pasmach o godzinie 21.00. Każdego dnia będą one poświęcone innej tematyce.

polsat filmW „Intrygujące poniedziałki” kanał zaprosi widzów m.in. na  najlepsze dramaty. „Wesoły wtorek” przyniesie chwile wytchnienia od trudów codzienności, pozwoli beztrosko się pośmiać i zrelaksować przy wyśmienitych komediach. „Sensacyjna środa” to pasmo zarezerwowane dla miłośników kina akcji. „Romantyczny czwartek” to idealna oferta dla wszystkich pań. Weekendy w Polsat Film rozpoczynać będzie „Gwiazdorski piątek”. „Sobotni SuperHit” to prawdziwa filmowa uczta. „Klasyczna niedziela” odsłoni przed widzami świat niezapomnianych dzieł światowego kina.

Polsat Film znajdzie się na 27 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. To trzeci nowy kanał, który został udostępniony abonentom Cyfrowego Polsatu w ciągu ostatnich kilku tygodni.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku