Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/11/2009

BBC Lifestyle w Okienku UPC

Od dziś abonenci analogowych pakietów usługi telewizyjnej UPC mogą dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC oglądać kanał BBC Lifestyle. Jest on adresowany do osób zainteresowanych szeroko pojętym stylem życia, m.in. sztuką kulinarną, zdrowiem, urodą czy wystrojem wnętrz. BBC Lifestyle dostępny jest na co dzień w pakiecie Max Telewizji Cyfrowej UPC, a przez najbliższy tydzień będą mogli się z nim zapoznać abonenci telewizji analogowej UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

Programy nadawane w BBC Lifestyle poruszają szeroką gamę tematów dotyczących stylu życia. Ramówka obejmuje programy o gotowaniu, wystroju wnętrz, modzie, zdrowiu, rozwoju osobistym i rodzicielstwie. Audycje prezentowane w BBC Lifestyle pokazują i uczą, jak prowadzić lepsze i szczęśliwsze życie.

Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą BBC Lifestyle mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający z pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Kielcach, Lublinie, Kędzierzynie Koźlu, Lubinie i Częstochowie.

UPC wspólnie z BBC Lifestyle przygotowało konkurs dla klientów UPC, związany z tematyką programu Kuchenne Koszmary, którego gospodarzem jest znany mistrz i pasjonat kuchni – Gordon Ramsay. Nagrodą główną jest weekendowy kurs gotowania w Akademii Kurta Schellera w Warszawie (wraz  noclegiem). Pozostałe nagrody to 20 książek kucharskich autorstwa Gordona Ramsaya oraz 50 fartuchów kuchennych BBC Lifestyle. Aby wziąć udział w konkursie UPC i BBC Lifestyle wystarczy wejść na stronę www.upc.pl/telewizja/konkursy i odpowiedzieć na dwa proste pytania. Konkurs trwa do 16 listopada br.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty bbcupcanalogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w Telewizji Cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Baby First TV, JimJam, Disney XD, Nickelodeon, BBC Knowledge, Discovery Travel & Living, E! Entertainment,  TV1000, Viasat Explorer, Comedy Central, TCM, AXN Crime, AXN Sci-Fi czy FOXlife.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku