Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/11/2009

BBC Lifestyle w Okienku UPC

Od dziś abonenci analogowych pakietów usługi telewizyjnej UPC mogą dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC oglądać kanał BBC Lifestyle. Jest on adresowany do osób zainteresowanych szeroko pojętym stylem życia, m.in. sztuką kulinarną, zdrowiem, urodą czy wystrojem wnętrz. BBC Lifestyle dostępny jest na co dzień w pakiecie Max Telewizji Cyfrowej UPC, a przez najbliższy tydzień będą mogli się z nim zapoznać abonenci telewizji analogowej UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

Programy nadawane w BBC Lifestyle poruszają szeroką gamę tematów dotyczących stylu życia. Ramówka obejmuje programy o gotowaniu, wystroju wnętrz, modzie, zdrowiu, rozwoju osobistym i rodzicielstwie. Audycje prezentowane w BBC Lifestyle pokazują i uczą, jak prowadzić lepsze i szczęśliwsze życie.

Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą BBC Lifestyle mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający z pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Kielcach, Lublinie, Kędzierzynie Koźlu, Lubinie i Częstochowie.

UPC wspólnie z BBC Lifestyle przygotowało konkurs dla klientów UPC, związany z tematyką programu Kuchenne Koszmary, którego gospodarzem jest znany mistrz i pasjonat kuchni – Gordon Ramsay. Nagrodą główną jest weekendowy kurs gotowania w Akademii Kurta Schellera w Warszawie (wraz  noclegiem). Pozostałe nagrody to 20 książek kucharskich autorstwa Gordona Ramsaya oraz 50 fartuchów kuchennych BBC Lifestyle. Aby wziąć udział w konkursie UPC i BBC Lifestyle wystarczy wejść na stronę www.upc.pl/telewizja/konkursy i odpowiedzieć na dwa proste pytania. Konkurs trwa do 16 listopada br.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty bbcupcanalogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w Telewizji Cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Baby First TV, JimJam, Disney XD, Nickelodeon, BBC Knowledge, Discovery Travel & Living, E! Entertainment,  TV1000, Viasat Explorer, Comedy Central, TCM, AXN Crime, AXN Sci-Fi czy FOXlife.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku