Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/11/2009

Darmowy Numer w PLAY Fresh i podwójna moc starterów

4 listopada PLAY wprowadza ofertę nielimitowanych darmowych rozmów po doładowaniu, tego samego dnia startery PLAY Fresh nabierają podwójnej mocy.

Użytkownik może skorzystać z promocji, w ramach której rozmawia za darmo z 1 numerem z sieci PLAY – stawka do wybranego numeru to 0 gr/min.

Aby aktywować usługę wystarczą 2 kroki:

* doładowanie konta kwotą minimum 30 zł
* wysłanie wybranego numeru krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu.

Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego, jeśli Użytkownik doładuje konto wymaganą kwotą w kolejnym miesiącu, ponownie korzysta z promocji. Numer jest automatycznie zapamiętywany, wystarczy się tylko doładować. Wybrany numer można zmienić krótkim kodem *111*10*3# lub przez playmobile.pl po zalogowaniu. Koszt zmiany numeru 5 zł/brutto za numer.

Doładowując konto użytkownik FRESH otrzymuje 1000 darmowych SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez kolejne 30 dni. Każde doładowanie karty PLAY FRESH wydłuża ważność połączeń wychodzących o rok. Doładowanie 30 zł w całości można wykorzystać na dowolne usługi telekomunikacyjne na przykład na Internet mobilny w komórce  – PLAY ONLINE w telefonie – pakiet 500 MB za 15 zł, lub 1GB za 25 zł.

Dodatkowo od 4 listopada 2009 roku w PLAY Fresh użytkownik może otrzymać dwa razy więcej na start w zależności od wartości startera.

starter 5 zł – dodatkowy bonus 5 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 9 zł – dodatkowy bonus 9 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 30 zł – dodatkowy bonus 30 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

Bonusowe środki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci Bonus jest ważny do końca dnia aktywacji startera. Wystarczy doładować konto dowolną kwotą, aby przedłużyć ważność bonusa o 30 dni.

www.playmobile.pl


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku