Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/11/2009

Darmowy Numer w PLAY Fresh i podwójna moc starterów

4 listopada PLAY wprowadza ofertę nielimitowanych darmowych rozmów po doładowaniu, tego samego dnia startery PLAY Fresh nabierają podwójnej mocy.

Użytkownik może skorzystać z promocji, w ramach której rozmawia za darmo z 1 numerem z sieci PLAY – stawka do wybranego numeru to 0 gr/min.

Aby aktywować usługę wystarczą 2 kroki:

* doładowanie konta kwotą minimum 30 zł
* wysłanie wybranego numeru krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu.

Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego, jeśli Użytkownik doładuje konto wymaganą kwotą w kolejnym miesiącu, ponownie korzysta z promocji. Numer jest automatycznie zapamiętywany, wystarczy się tylko doładować. Wybrany numer można zmienić krótkim kodem *111*10*3# lub przez playmobile.pl po zalogowaniu. Koszt zmiany numeru 5 zł/brutto za numer.

Doładowując konto użytkownik FRESH otrzymuje 1000 darmowych SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez kolejne 30 dni. Każde doładowanie karty PLAY FRESH wydłuża ważność połączeń wychodzących o rok. Doładowanie 30 zł w całości można wykorzystać na dowolne usługi telekomunikacyjne na przykład na Internet mobilny w komórce  – PLAY ONLINE w telefonie – pakiet 500 MB za 15 zł, lub 1GB za 25 zł.

Dodatkowo od 4 listopada 2009 roku w PLAY Fresh użytkownik może otrzymać dwa razy więcej na start w zależności od wartości startera.

starter 5 zł – dodatkowy bonus 5 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 9 zł – dodatkowy bonus 9 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 30 zł – dodatkowy bonus 30 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

Bonusowe środki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci Bonus jest ważny do końca dnia aktywacji startera. Wystarczy doładować konto dowolną kwotą, aby przedłużyć ważność bonusa o 30 dni.

www.playmobile.pl


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku