Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/11/2009

DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu

Produkty firmy Denon zyskują coraz szerszą sympatię zagranicznych mediów, m.in Wielkiej Brytanii i Niemiec. Najnowszym docenionym przez zachodnią prasę branżową modelem są douszne słuchawki AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. O ich dostępność dla polskich klientów postarała się firma iSource.

Słuchawki to kultowy produkt marki Denon, od dawna ceniony przez słuchaczy na całym świecie. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, niezwykła precyzja oraz dbałość o każdy detal, z myślą o jak najwyższej jakości brzmienia. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z użyciem technologii optymalizującej akustykę i zapewniającej odpowiednie ciśnienie zarówno za, jak i przed membraną.

denon AH-NC600

Jednym z najnowszych ich reprezentantów jest model AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. Jako jedyne słuchawki dostępne na rynku zmniejszają słyszalny szum aż o 99%, gwarantując komfort użytkowania nawet w warunkach miejskiego zgiełku.

denon AH-NC600

Jakość dźwięku gwarantują unikalne technologie stworzone przez Denon. System Compressed Audio Restorer, dotychczas stosowany jedynie w amplitunerach kina domowego, udoskonala dynamikę i rozszerza zakres częstotliwości muzyki skompresowanej np. za pomocą kodeków MP3. Z kolei technologia Radial Cascade Damper niweluje nieprzyjemny dla ucha szelest, powstający przy ocieraniu się kabla o ubranie.

denon AH-NC600

Każdy klient otrzyma w komplecie adapter wtyczki samolotowej oraz futerał na telefon komórkowy, pełniący również funkcję podpórki podczas oglądania wideo na iPhonie i iPodzie touch. Uzupełnieniem oferty są również trzy wielkości wkładek dousznych (S, M, L) oraz specjalna pianka dostosowująca się idealnie do ucha.

Słuchawki można już znaleźć na półkach resellerów współpracujących z iSource.


Komentarze

 1. qwasu napisał(a):

  A jaka cena? Denony do tanich nie należą a te pewnie tym bardziej :(

 2. Nicol napisał(a):

  Hmm o interesująceee; p
  a jaka cena jest ? :D

 3. Tomek napisał(a):

  Cena trochę wysoka – 699 zł (na allegro). Nie słyszałem jeszcze jak te słuchawki grają, ale spodziewam się po nich ładnego, czystego dźwięku. Wiem jakiej jakości DENON robi sprzęt grający i zawsze byłem z tej firmy zadowolony.

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku