Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/11/2009

Motorola MILESTONE – pierwszy w Europie telefon wyposażony w Android 2.0

Motorola wprowadza do swojego portfolio MILESTONE, pierwszy w Europie telefon wyposażony w system Android 2.0. Najnowsze urządzenie Motoroli to najcieńszy na świecie slider z klawiaturą QWERTY oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,7 cala.

Motorola MILESTONE łączy  zaawansowaną technologię z elegancką formą. Telefon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android, jest najcieńszym na rynku sliderem (o grubości 13,7mm) wyposażonym w klawiaturę QWERTY. Dotykowy ekran z funkcją multi-touch ma wyświetlać dwukrotnie większą liczbę pikseli, niż telefony konkurencyjnych producentów.

Motorola MILESTONE

Nowe urządzenie Motoroli, oferując możliwość uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie wielozadaniowość. Czytelny interfejs obsługujący funkcję multi-touch zapewnia sprawną obsługę plików muzycznych, odtwarzanie filmów i przeglądanie map, jak również przyjazne oglądanie stron www. Smartfon Motorola MILESTONE gwarantuje szybki dostęp do zasobów internetu oraz rozszerzone funkcje nawigacji GPS i możliwość pobrania tysięcy aplikacji i widżetów z Android Market. Urządzenie obsługuje również zintegrowany pakiet aplikacji Google zawierający Google Maps z Latitude, Google Mail i YouTube.

Motorola MILESTONE

„Motorola MILESTONE™ nie uznaje kompromisów i zawsze zapewnia stabilny i wygodny dostęp do Internetu, poczty i komunikatorów. Udało się to osiągnąć dzięki połączeniu wyników wieloletnich badań Motoroli nad funkcjonalnością i wzornictwem z możliwościami jakie oferuje platforma Android” – powiedział Ralf Gerbershagen, vice president and general manager of Motorola Western Europe. – „W MILESTONE forma i funkcje mają równorzędne znaczenie. Telefon oferuje szeroki wyświetlacz umożliwiający wygodne przeglądanie zasobów internetowych. Najcieńszy wśród sliderów oferuje pełną klawiaturę co ułatwia wysyłanie wiadomości e-mail. Smartfon pozwala też na obsługę wielu funkcji multimedialnych, łącznie z odtwarzaniem filmów w jakości DVD.”

Motorola MILESTONE

Podstawowe MOTOcechy:

•    Najcieńszy na świecie slider o grubości 13,7mm, wyposażony w klawiaturę QWERTY,
•    3,7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 (dwukrotnie większej niż konkurencyjne smartfony),
•    Obsługa multi-touch,
•    Aparat fotograficzny 5 mpix z auto focusem oraz podwójną lampą błyskową LED,
•    Dostęp do Motorola Media Link i Motorola Phone Portal zapewnia możliwość wymiany danych pomiędzy komputerem, telefonem i internetem,
•    Bluetooth 2.1 z EDR i A2DP, USB 2.0,
•    Wejście słuchawkowe Jack 3,5mm,
•    Technologia CrystalTalk™, zapewniająca dobrą jakość rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Dodatkowe cechy i aplikacje:
•    Pełny pakiet aplikacji Google: Google Maps z Latitude, Google Talk™, Google Mail, YouTube,
•    Ujednolicone kontakty Google i Microsoft Office,
•    Nawigacja: GPS, MOTONAV*, Google Maps, E-Compass Latitude,
•    Obsługa serwerów pocztowych IMAP, POP, Google Mail,
•    Obsługa komunikatora Google Talk™,
•    Wbudowany kalendarz i obsługa Microsoft Exchange.

Motorola MILESTONE
Włochy i Niemcy będą pierwszymi europejskimi krajami, w których pojawi się Motorola MILESTONE. W Ameryce Północnej urządzenie będzie sprzedawane pod nazwą DROID™.

www.motorola.com/milestone


Komentarze

  1. pete napisał(a):

    Za późno, za późno, za późno. Motka zatrzymała się na Razr a świat pognał do przodu. Teraz trudno będzie dogonić resztę.

Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku