Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/11/2009

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource poszerzył ofertę o nowe produkty firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Nowym urządzeniem dostępnym w ofercie iSource jest MGRIP, regulowany uchwyt samochodowy do iPhona i iPoda, a MGRIPtakże każdego innego telefonu komórkowego i odtwarzacza, ponieważ zawiera aż 3 rodzaje miękkich uchwytów ze specjalnym systemem zabezpieczającym przed wypadnięciem odtwarzacza, chroniącym go także przed zarysowaniami.

Urządzenie montuje się na szybie samochodu za pomocą przyssawki. Ponadto elastyczna szyjka pozwala obracać uchwyt o 360 stopni, dowolnie regulując kąt widzenia.

Te same funkcje spełnia również podstawka MCUP, regulowany uchwyt do iPhona czy iPoda, do zainstalowania nie na szybie,
lecz w miejscu na napoje w samochodzie.

MCUP tak samo jak MGRIP zawiera 3 rodzaje uchwytów, które można wymieniać zależnie od tego, czy chce się korzystać z  iPhona, iPoda, czy telefonu komórkowego.

MCUP

Inną nowością jest EZBOOKPAD, aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa. Jest doskonałym akcesorium dla osób, które chcą zadbać nie tylko o lepszy komfort pracy, ale o samego laptopa, będących zarazem miłośnikami nowoczesnego, eleganckiego designu w wersji minimalistycznej.

EZBOOKPADZaprojektowana została z myślą o użytkownikach MacBooków oraz innych komputerów mobilnych wielkości do 15 cali. Da się ją w pełni dopasować Dzięki  możliwości regulacji wysokości, pozwala na wybór najbardziej komfortowej pozycji laptopa podczas pracy. Regulowane jest w niej również położenie wentylatora, zależnie od obszaru ciepła laptopa. Wentylator jest przy tym bardzo cichy, nawet podczas pracy na maksymalnych obrotach. Podstawka posiada wbudowany kabel USB, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do prądu – wystarczy podłączyć ją gniazda USB stojącego na niej komputera. Sama podstawka również posiada wejście portu USB, do podłączenia innych urządzeń.

Ciekawą cechą EZBOOKPAD jest to, że można w nim pionowo ustawić zamknięty komputer. Jest to wygodne zwłaszcza w trakcie jego przenoszenia. Przydaje się również, gdy zależy nam na stworzeniu przenośnego stanowiska pracy. Wystarczy, że podłączymy do laptopa zewnętrzny monitor,
klawiaturę oraz mysz i miejsce pracy jest gotowe – bez konieczności otwierania komputera.

Przeciwpoślizgowe podkładki zamontowane na spodzie urządzenia zabezpieczają laptop i chronią go przed zarysowaniami. Natomiast duże wymiary podstawki (300 x 250 x 45 mm) i jej masywna budowa oraz stosunkowo duża waga – 422 gramy, gwarantują stabilność, a zarazem ochronę komputera.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku