Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/11/2009

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource poszerzył ofertę o nowe produkty firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Nowym urządzeniem dostępnym w ofercie iSource jest MGRIP, regulowany uchwyt samochodowy do iPhona i iPoda, a MGRIPtakże każdego innego telefonu komórkowego i odtwarzacza, ponieważ zawiera aż 3 rodzaje miękkich uchwytów ze specjalnym systemem zabezpieczającym przed wypadnięciem odtwarzacza, chroniącym go także przed zarysowaniami.

Urządzenie montuje się na szybie samochodu za pomocą przyssawki. Ponadto elastyczna szyjka pozwala obracać uchwyt o 360 stopni, dowolnie regulując kąt widzenia.

Te same funkcje spełnia również podstawka MCUP, regulowany uchwyt do iPhona czy iPoda, do zainstalowania nie na szybie,
lecz w miejscu na napoje w samochodzie.

MCUP tak samo jak MGRIP zawiera 3 rodzaje uchwytów, które można wymieniać zależnie od tego, czy chce się korzystać z  iPhona, iPoda, czy telefonu komórkowego.

MCUP

Inną nowością jest EZBOOKPAD, aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa. Jest doskonałym akcesorium dla osób, które chcą zadbać nie tylko o lepszy komfort pracy, ale o samego laptopa, będących zarazem miłośnikami nowoczesnego, eleganckiego designu w wersji minimalistycznej.

EZBOOKPADZaprojektowana została z myślą o użytkownikach MacBooków oraz innych komputerów mobilnych wielkości do 15 cali. Da się ją w pełni dopasować Dzięki  możliwości regulacji wysokości, pozwala na wybór najbardziej komfortowej pozycji laptopa podczas pracy. Regulowane jest w niej również położenie wentylatora, zależnie od obszaru ciepła laptopa. Wentylator jest przy tym bardzo cichy, nawet podczas pracy na maksymalnych obrotach. Podstawka posiada wbudowany kabel USB, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do prądu – wystarczy podłączyć ją gniazda USB stojącego na niej komputera. Sama podstawka również posiada wejście portu USB, do podłączenia innych urządzeń.

Ciekawą cechą EZBOOKPAD jest to, że można w nim pionowo ustawić zamknięty komputer. Jest to wygodne zwłaszcza w trakcie jego przenoszenia. Przydaje się również, gdy zależy nam na stworzeniu przenośnego stanowiska pracy. Wystarczy, że podłączymy do laptopa zewnętrzny monitor,
klawiaturę oraz mysz i miejsce pracy jest gotowe – bez konieczności otwierania komputera.

Przeciwpoślizgowe podkładki zamontowane na spodzie urządzenia zabezpieczają laptop i chronią go przed zarysowaniami. Natomiast duże wymiary podstawki (300 x 250 x 45 mm) i jej masywna budowa oraz stosunkowo duża waga – 422 gramy, gwarantują stabilność, a zarazem ochronę komputera.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku