Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/11/2009

Sprzęt D-Linka dla abonentów telewizji n

Firma D-Link podpisała umowę z firmą ITI Neovision – operatorem telewizji nowej generacji n. W ramach porozumienia D-Link dostarczy specjalnie przystosowane punkty dostępowe DAP-1160, pozwalające na bezprzewodowe podłączenie dekodera HD z domową siecią internetową i korzystanie z wielu nowych funkcjonalności internetowych oferowanych przez platformę n jej abonentom.

Telewizja nowej generacji n to najnowocześniejsza polska cyfrowa platforma satelitarna, oferująca największą na polskim rynku ilość kanałów HD, dostęp do tak zaawansowanych usług telewizyjnych, jak wypożyczalnia filmów VOD, oraz PVR (umożliwiający m.in. pauzowanie i cofanie nadawanego „na żywo” programu) czy różnorodne funkcje internetowe dostępne po podłączeniu oferowanego przez telewizję n dekodera HD do Internetu.

Dzięki urządzeniu DAP-1160 D-Linka wyposażonemu w specjalnie przygotowane oprogramowanie, podłączenie dekodera HD do Internetu będzie wyjątkowo proste.

DAP-1160

W zasięgu pilota znajdą się teraz m.in. serwisy internetowe TVN24.pl, onet.pl Foto, onet.pl Pogoda, onet.pl Sport, Onet.pl. Abonenci będą mogli korzystać z serwisów specjalnych takich jak Strefa Abonenta czy serwis UEFA Champions League. Podłączenie dekodera HD poprzez urządzenia D-Linka oznacza też dostęp do kilkuset stacji radia internetowego w jakości dźwięku DD 5.1. Dodatkowo użytkownicy Turbodekodera HD z cyfrową nagrywarką będą mogli korzystać z serwisu Youtube.com i oglądać zamieszczone w nim materiały wideo na ekranach swoich telewizorów.

Ciekawą korzyścią z podłączenia dekodera HD nowej telewizji nowej generacji n do  Internetu poprzez urządzenie DAP-1160, jest możliwość zdalnego ustawiania nagrywania programów z dowolnego miejsca na dwa sposoby: przez komputer z dostępem do Internetu lub przez telefon komórkowy na stronie WAP n.lajt.pl

Punkt dostępowy DAP-1160 będzie można kupić na stronie internetowej www.n.pl oraz w sklepach ze sprzętem elektronicznym.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku