Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2009

W PLAY „szczęśliwa 13-tka” na święta dla biznesu

Od 12.11.2009 PLAY wprowadza  atrakcyjne oferty promocyjne „szczęśliwa 13-tka” dedykowane do biznesu.

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka” abonent otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, a stawka za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka w eshop” abonent dokonując zakupu przez Internet w e-shopie otrzymuje dodatkową zniżkę na abonament 25% przez 6 miesięcy, a także otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz  telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

PLAY przygotował także specjalną ofertę dla obecnych abonentów W ramach promocji „Kolejny telefon w Play dla firm 2” klient otrzyma: podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, zniżkę na abonament 10% przez 24 miesiące, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

Nadal obowiązują promocje: Biznes nie Rachunki, MNP Przejdź do Play dla Firm, MNP jedna wizyta  dla Firm, Umowa bez telefonu, Umowa bez telefonu dla Doradców Biznesowych, MNP – 95% upustu przez 6 miesięcy, Biznes Standard od 12.11, Biznes Max od 12.11., Pakiet Internet dla Firm, Pakiet SMS/MMS dla Firm, Zbieraj Minuty w Firmie.

Nokia E52

www.playmobile.pl


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku