Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2009

W PLAY „szczęśliwa 13-tka” na święta dla biznesu

Od 12.11.2009 PLAY wprowadza  atrakcyjne oferty promocyjne „szczęśliwa 13-tka” dedykowane do biznesu.

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka” abonent otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, a stawka za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka w eshop” abonent dokonując zakupu przez Internet w e-shopie otrzymuje dodatkową zniżkę na abonament 25% przez 6 miesięcy, a także otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz  telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

PLAY przygotował także specjalną ofertę dla obecnych abonentów W ramach promocji „Kolejny telefon w Play dla firm 2” klient otrzyma: podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, zniżkę na abonament 10% przez 24 miesiące, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

Nadal obowiązują promocje: Biznes nie Rachunki, MNP Przejdź do Play dla Firm, MNP jedna wizyta  dla Firm, Umowa bez telefonu, Umowa bez telefonu dla Doradców Biznesowych, MNP – 95% upustu przez 6 miesięcy, Biznes Standard od 12.11, Biznes Max od 12.11., Pakiet Internet dla Firm, Pakiet SMS/MMS dla Firm, Zbieraj Minuty w Firmie.

Nokia E52

www.playmobile.pl


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku