Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/12/2009

Denon AH-NC732 z aktywną redukcją szumu

Denon wprowadza zaawansowane słuchawki nauszne z redukcją szumu na poziomie 99%, oferujące wyjątkowe wrażenia muzyczne – model AH-NC732. Są w pełni przenośne – zaprojektowane po to, by towarzyszyć w drodze – w samochodzie, autobusie, czy nawet podczas spaceru lub biegania. Pozwala na to ich niska waga (160g łącznie z kablem) i składana konstrukcja.

Komfort długotrwałego słuchania bez zmęczenia zapewniają ergonomicznie zaprojektowane nauszniki, wykonane z miękkiej pianki pokrytej skórzaną wyściółką, komfortowo dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu. Dużą zaletą słuchawek są także ich wydajne obwody wydłużające żywotność baterii do około 40 godzin.

Denon AH-NC732

Dostępny w kolorach czarnym i srebrnym model AH-NC732 dołączył do słuchawek dousznych AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. Oba modele są pierwszymi słuchawkami firmy Denon, które są w pełni kompatybilne z Apple iPhone bez konieczności używania dodatkowych przejściówek. Pozostałymi dołączonymi akcesoriami są podwójna złączka samolotowa, 3,5 mm stereofoniczna przejściówka oraz przewody o długości 0,7m i 1,5m.

W komplecie otrzymamy również futerał na słuchawki i akcesoria.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku