Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/12/2009

Jarek „pasha” Jarząbkowski odpowiada w CyberTV 36i6

W piątek (4 grudnia) o godzinie 18.00 na ekranach monitorów miłośników gier komputerowych oraz fanów sportów elektronicznych ponownie zagości internetowy program CyberTV 36i6 transmitowany na żywo ze studia interaktywnej telewizji lookr.tv. W nadchodzącym „odcinku” rozmowa toczyć się będzie wokół gry Counter Strike 1.6, a tuż obok prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zasiądzie jeden z graczy drużyny D-Link PGS.

Gościem specjalnym programu będzie Jarek ‘pasha’ Jarząbkowski, postać dość charakterystyczna na polskiej scenie gry Counter-Strike 1.6.

Jarek "pasha" Jarząbkowski

W ostatnim czasie wraz z drużyną D-Link PGS zajął drugie miejsce podczas polskich rozgrywek AlleGra 2009, a już 12 grudnia wraz z czwórką tegorocznych zwycięzców światowych rozgrywek World Cyber Games 2009, zespołem AGAiN poleci do Chin, gdzie walczyć będzie o najwyższe trofea w turnieju World E-sport Masters 2009.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek 4 grudnia o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego na żywo będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio


Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku