Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/12/2009

Jarek „pasha” Jarząbkowski odpowiada w CyberTV 36i6

W piątek (4 grudnia) o godzinie 18.00 na ekranach monitorów miłośników gier komputerowych oraz fanów sportów elektronicznych ponownie zagości internetowy program CyberTV 36i6 transmitowany na żywo ze studia interaktywnej telewizji lookr.tv. W nadchodzącym „odcinku” rozmowa toczyć się będzie wokół gry Counter Strike 1.6, a tuż obok prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zasiądzie jeden z graczy drużyny D-Link PGS.

Gościem specjalnym programu będzie Jarek ‘pasha’ Jarząbkowski, postać dość charakterystyczna na polskiej scenie gry Counter-Strike 1.6.

Jarek "pasha" Jarząbkowski

W ostatnim czasie wraz z drużyną D-Link PGS zajął drugie miejsce podczas polskich rozgrywek AlleGra 2009, a już 12 grudnia wraz z czwórką tegorocznych zwycięzców światowych rozgrywek World Cyber Games 2009, zespołem AGAiN poleci do Chin, gdzie walczyć będzie o najwyższe trofea w turnieju World E-sport Masters 2009.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek 4 grudnia o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego na żywo będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku