Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/12/2009

Uchwyty TV LCD BLOW HOME CINEMA

BLOW, producent elektroniki użytkowej, wprowadził do sprzedaży serię uchwytów do telewizorów i monitorów LCD. Dzięki tym prostym i trwałym akcesoriom można samodzielnie rozbudowywać własny salon telewizyjny, montując ekrany bezpośrednio na ścianie pomieszczenia.

Rosnące rozmiary telewizorów LCD wymagają coraz większej przestrzeni na ich montaż i odpowiednie wyeksponowanie. Niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu salonu telewizyjnego zapewniają uchwyty TV LCD, instalowane bezpośrednio na ścianie. Dzięki nim można zrezygnować z tradycyjnego stolika pod telewizor i zyskać wolne miejsce oraz łatwość ustawienia odbiornika. Zawieszony na ścianie telewizor może przylegać płasko niczym obraz, można go też odchylić, ustawiając pod żądanym kątem. Solidna płyta nośna uchwytu wraz ze stalowym ramieniem zapewnia udźwig urządzenia o wadze nawet do 75 kilogramów.

W ofercie BLOW HOME CINEMA znajduje się pięć rodzajów tego typu akcesoriów. Najbardziej uniwersalną konstrukcją jest uchwyt TV LCD z ruchomym przegubem, trzema punktami swobody oraz regulacją góra-dół (od -20° do +20°). Długość rozłożonego ramienia w tym modelu wynosi 36 cm, a maksymalne obciążenie 30 kg. Uchwyt ma  ponadto możliwość regulacji lewo-prawo (od -180° do +180°) i przewidziany jest dla najpopularniejszych ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali. Całość wykonana została ze stali, lakierowanej techniką proszkową na czarno, co zapewnia wysoką estetykę i trwałość. Układ kilkunastu otworów w płycie nośnej uchwytu umożliwia stabilny montaż zestawu zarówno na ścianach betonowych, jak i drewnianych.

Inne uchwyty w ofercie  BLOW HOME CINEMA:
•    Uchwyt TV LCD 10″- 32″, maksymalne obciążenie 35 kg, kolor czarny, umożliwia szybki montaż i demontaż ze ściany, prosta konstrukcja bez możliwości płynnej regulacji kąta widzenia.
•    Uchwyt TV LCD 23″- 37″, maksymalne obciążenie do 75 kg, regulacja góra-dół (od -15° do +15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny, możliwość regulacji góra-dół (od +15° do -15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny.

Uchwyty BLOW CAR SYSTEM mogą posłużyć do zawieszenia telewizorów LCD, a także monitorów komputerowych w pokoju biurowym. Instalacja każdego z nich jest bardzo prosta, a w zestawach znajduje się zestaw kołków i śrub oraz rysunkowa instrukcja montażu. Uchwyty BLOW HOME CINEMA można kupić w sieci dealerów marki oraz w sklepie internetowym na stronie www.blow.com.pl.


Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku