Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/12/2009

Uchwyty TV LCD BLOW HOME CINEMA

BLOW, producent elektroniki użytkowej, wprowadził do sprzedaży serię uchwytów do telewizorów i monitorów LCD. Dzięki tym prostym i trwałym akcesoriom można samodzielnie rozbudowywać własny salon telewizyjny, montując ekrany bezpośrednio na ścianie pomieszczenia.

Rosnące rozmiary telewizorów LCD wymagają coraz większej przestrzeni na ich montaż i odpowiednie wyeksponowanie. Niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu salonu telewizyjnego zapewniają uchwyty TV LCD, instalowane bezpośrednio na ścianie. Dzięki nim można zrezygnować z tradycyjnego stolika pod telewizor i zyskać wolne miejsce oraz łatwość ustawienia odbiornika. Zawieszony na ścianie telewizor może przylegać płasko niczym obraz, można go też odchylić, ustawiając pod żądanym kątem. Solidna płyta nośna uchwytu wraz ze stalowym ramieniem zapewnia udźwig urządzenia o wadze nawet do 75 kilogramów.

W ofercie BLOW HOME CINEMA znajduje się pięć rodzajów tego typu akcesoriów. Najbardziej uniwersalną konstrukcją jest uchwyt TV LCD z ruchomym przegubem, trzema punktami swobody oraz regulacją góra-dół (od -20° do +20°). Długość rozłożonego ramienia w tym modelu wynosi 36 cm, a maksymalne obciążenie 30 kg. Uchwyt ma  ponadto możliwość regulacji lewo-prawo (od -180° do +180°) i przewidziany jest dla najpopularniejszych ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali. Całość wykonana została ze stali, lakierowanej techniką proszkową na czarno, co zapewnia wysoką estetykę i trwałość. Układ kilkunastu otworów w płycie nośnej uchwytu umożliwia stabilny montaż zestawu zarówno na ścianach betonowych, jak i drewnianych.

Inne uchwyty w ofercie  BLOW HOME CINEMA:
•    Uchwyt TV LCD 10″- 32″, maksymalne obciążenie 35 kg, kolor czarny, umożliwia szybki montaż i demontaż ze ściany, prosta konstrukcja bez możliwości płynnej regulacji kąta widzenia.
•    Uchwyt TV LCD 23″- 37″, maksymalne obciążenie do 75 kg, regulacja góra-dół (od -15° do +15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny, możliwość regulacji góra-dół (od +15° do -15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny.

Uchwyty BLOW CAR SYSTEM mogą posłużyć do zawieszenia telewizorów LCD, a także monitorów komputerowych w pokoju biurowym. Instalacja każdego z nich jest bardzo prosta, a w zestawach znajduje się zestaw kołków i śrub oraz rysunkowa instrukcja montażu. Uchwyty BLOW HOME CINEMA można kupić w sieci dealerów marki oraz w sklepie internetowym na stronie www.blow.com.pl.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku