Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/12/2009

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie kilkadziesiąt filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

cpW ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzień będzie przedstawiana nowa oferta, a miesięcznie udostępnionych zostanie 30 nowych produkcji.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 – 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Nowa usługa jest dostępna na terenie całego kraju, dla wszystkich abonentów i użytkowników, posiadających dowolny dekoder Cyfrowego Polsatu. Oferowane filmy podzielono na 3 kategorie „Nowość”, „Hit” i „Katalog”. W zestawie „Nowość” znajdują się najnowsze produkcje, które ostatnio można było oglądać w kinach lub niedawno wyszły na DVD, np. „Slumdog: Milioner z ulicy”. „Hit” to tytuły znane i poszukiwane przez widzów, jak np. pierwsza część sagi „Zmierzch”, „Kochanice króla” ze Scarlett Johansson i Natalie Portman, czy też „P.S. Kocham Cię” z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Natomiast „Katalog” będzie zawierał filmy lubiane, do których nie raz każdy widz powraca, w tym komedia : „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt oraz thriller z Nicole Kidman „Inni”.

Wszystkie pozycje filmowe można kupować pojedynczo i uzyskiwać do nich dostęp przez 24 godziny, dodatkowo abonentom udostępniono specjalną ofertę, tj. w ramach jednej opłaty możliwy jest dostęp do ok. 30 pozycji katalogowych w miesiącu. Jednorazowa opłata daje wielokrotny dostęp do wybranego filmu przez dwadzieścia cztery godziny, w cenach:

  • Nowość 11 zł
  • Hit 8 zł
  • Katalog 5 zł

Miesięczny dostęp do filmów z kategorii „Katalog” kosztuje 20 zł.

Filmy z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamawiać poprzez stronę www.cyfrowypolsat.pl (korzystając z Internetowego Centrum Obsługi Klienta – ICOK), Infolinię, SMS oraz punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Zakup może nastąpić poprzez przelew internetowy (przy wykorzystaniu ICOK), tzw. „portmonetkę” zapewniającą szybki dostęp do filmu oraz przelew bankowy. Operator przewiduje, że wkrótce będzie dostępna także możliwość płatności poprzez SMS.

Obecnie oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej obejmuje tytuły Monolith Films. Prowadzone są także rozmowy z innymi dystrybutorami.


Komentarze

  1. Jacek napisał(a):

    VOD nie działa przez www Zgalszalem do BOK z 10 razy i nie potrafia naprawic. Chyba maja informatykow na urlopach, Ha ha, żenada!!!!!!

  2. taktako napisał(a):

    Dokładnie – kaszana i totalna olewka.

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku