Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/12/2009

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie kilkadziesiąt filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

cpW ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzień będzie przedstawiana nowa oferta, a miesięcznie udostępnionych zostanie 30 nowych produkcji.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 – 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Nowa usługa jest dostępna na terenie całego kraju, dla wszystkich abonentów i użytkowników, posiadających dowolny dekoder Cyfrowego Polsatu. Oferowane filmy podzielono na 3 kategorie „Nowość”, „Hit” i „Katalog”. W zestawie „Nowość” znajdują się najnowsze produkcje, które ostatnio można było oglądać w kinach lub niedawno wyszły na DVD, np. „Slumdog: Milioner z ulicy”. „Hit” to tytuły znane i poszukiwane przez widzów, jak np. pierwsza część sagi „Zmierzch”, „Kochanice króla” ze Scarlett Johansson i Natalie Portman, czy też „P.S. Kocham Cię” z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Natomiast „Katalog” będzie zawierał filmy lubiane, do których nie raz każdy widz powraca, w tym komedia : „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt oraz thriller z Nicole Kidman „Inni”.

Wszystkie pozycje filmowe można kupować pojedynczo i uzyskiwać do nich dostęp przez 24 godziny, dodatkowo abonentom udostępniono specjalną ofertę, tj. w ramach jednej opłaty możliwy jest dostęp do ok. 30 pozycji katalogowych w miesiącu. Jednorazowa opłata daje wielokrotny dostęp do wybranego filmu przez dwadzieścia cztery godziny, w cenach:

  • Nowość 11 zł
  • Hit 8 zł
  • Katalog 5 zł

Miesięczny dostęp do filmów z kategorii „Katalog” kosztuje 20 zł.

Filmy z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamawiać poprzez stronę www.cyfrowypolsat.pl (korzystając z Internetowego Centrum Obsługi Klienta – ICOK), Infolinię, SMS oraz punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Zakup może nastąpić poprzez przelew internetowy (przy wykorzystaniu ICOK), tzw. „portmonetkę” zapewniającą szybki dostęp do filmu oraz przelew bankowy. Operator przewiduje, że wkrótce będzie dostępna także możliwość płatności poprzez SMS.

Obecnie oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej obejmuje tytuły Monolith Films. Prowadzone są także rozmowy z innymi dystrybutorami.


Komentarze

  1. Jacek napisał(a):

    VOD nie działa przez www Zgalszalem do BOK z 10 razy i nie potrafia naprawic. Chyba maja informatykow na urlopach, Ha ha, żenada!!!!!!

  2. taktako napisał(a):

    Dokładnie – kaszana i totalna olewka.

Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku