Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/01/2010

Kompaktowa kamera Genius FaceCam 310

Genius zaprezentował ciekawą kamerkę internetową FaceCam 310. Nowość wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz sensorem VGA (640×480 px) o zdolności przechwytywania do 30 klatek na sekundę.

Genius FaceCam 310Genius FaceCam 310 posiada wbudowany mikrofon i powinna sprawdzić się w pracy z popularnymi komunikatorami, jak Skype czy MSN. Obiektyw o ręcznych nastawach ostrości umożliwia uzyskanie jasnego i klarownego obrazu, a specjalny klips ułatwia mocowanie na monitorach LCD.

Składana i kompaktowa konstrukcja może przypaść do gustu posiadaczom netbooków oraz notebooków. FaceCam 310 waży tylko 64 gramy i mierzy 51x68x68,5 mm.

Kamerka jest kompatybilna z Windows 7/Vista/XP SP2. Współpracuje także z Mac OS X oraz Linuxem. Nie wymaga przy tym instalacji żadnych sterowników. Dołączone oprogramowanie – CrazyTalk Cam Suite – pozwala wykorzystać pełnię możliwości sprzętowych.

Nowy model objęty jest 24-miesięczną gwarancją i będzie kosztował 56 PLN brutto.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku