Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/02/2010

Parrot w iSource – dla wymagających

Firma iSource została dystrybutorem marki Parrot, słynącej z zaawansowanych rozwiązań audiofilskich. W ofercie firmy pojawiły się bezprzewodowe głośniki Zikmu zaprojektowane przez światowej sławy projektanta, Philippe Starcka. Produkty są dostępne w sieci salonów iSpot, w salonach firmowych DENON oraz u partnerów iSource.

Głośniki Zikmu zostały zaprojektowane do współpracy z odtwarzaczami i telefonami firmy Apple. Dzięki specjalnym stacjom dokującym możliwe jest słuchanie ulubionej muzyki z iPoda lub iPhone’a. Ponadto Zikmu wykorzystują technologię Bluetooth oraz Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jest słuchanie muzyki w każdym pomieszczeniu bez konieczności wykorzystywania kabli, a także bezprzewodowe przesyłanie plików bezpośrednio z komputera do iPoda lub iPhone’a.

Zikmu mają zmieniać tradycyjny sposób słuchania muzyki, oferując możliwość odtwarzania w obrębie 360o z wykorzystaniem technologii NXT. Umożliwia to dowolne ustawienie głośników nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Niezwykle płaskie membrany generują drobne wibracje na całej ich powierzchni, wiernie odtwarzając tony średnie i wysokie z obydwu stron kolumny. Dzięki temu mamy wrażenie, że dźwięk otacza nas z każdej strony.

Produkty sygnowane przez Parrota i Philippe Starcka łączą w sobie dwie cechy – dostarczają nawyższej jakości dźwięk oraz stanowią znakomite uzupełnienie wyposażenia każdego mieszkania. Ponadto Starck jest jednym z najbardziej znanych artystów na świecie, którego wyznacznikiem jest minimalizm. Od ponad 30 lat projektuje meble, ubrania, urządzenia AGD, opakowania, pożywienie, łazienki, pojazdy, drobną architekturę miejską oraz budynki.

– Nasza oferta uzupełniana jest wciąż o marki premium, które cieszą się coraz większym uznaniem klientów. We współpracy z firmą Horn, dystrybutorem Parrota w Polsce, proponujemy rewolucyjne rozwiązania dla wszystkich, którzy kochają muzykę i piękne wnętrza  – mówi Paweł Martyniuk z iSource.

Cena brutto urządzenia to 4999 zł.


Komentarze

  1. Manollo napisał(a):

    Ładny dizajn jak to Starck ale nie sądzę żeby jakosciowo był wart tych pieniedzy.

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku