Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/02/2010

Podwójna nagroda dla AutoMapy

AutoMapa zdobyła tytuł Produktu Roku 2009 w rankingu PDAClub.pl – portalu skupiającego specjalistów i pasjonatów technologii mobilnych.

W tegorocznym zestawieniu, AutoMapa doceniona została w dwóch kategoriach: „nawigacja, mapy, podróże” oraz „Polska aplikacja/ Polski developer”. W obu przypadkach AutoMapa znacznie pokonała konkurencję uzyskując ponad 70 proc. wszystkich oddanych głosów. Co warte podkreślenia, uzyskany 77 procentowy wynik w kategorii „Nawigacja, mapy, podróże” jest najwyższym spośród wszystkich w całym plebiscycie, we wszystkich jego kategoriach.

Jak podkreśla Janusz M. Kamiński, Szef PR i Marketingu AutoMapy, nagroda przyznana przez PDAClub ma dla AutoMapy szczególne znaczenie. „-Społeczność zrzeszona wokół portalu PDAClub to ludzie wyjątkowi. To pasjonaci doskonale orientujący się w technologiach mobilnych i najnowszych rozwiązaniach rynkowych. Dlatego też fakt, że AutoMapa została tak wysoko oceniona właśnie przez PDAClub ma dla nas duże znaczenie.”

Rok 2009 – rekordowy pod względem przyznanych nagród i wyróżnień – AutoMapa zakonczyła posiadając ponad 450 tysięcy legalnych użytkowników i po raz kolejny, już od niemal siedmiu lat AutoMapa była najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym programem do nawigacji w Polsce.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku