Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/02/2010

Podwójna nagroda dla AutoMapy

AutoMapa zdobyła tytuł Produktu Roku 2009 w rankingu PDAClub.pl – portalu skupiającego specjalistów i pasjonatów technologii mobilnych.

W tegorocznym zestawieniu, AutoMapa doceniona została w dwóch kategoriach: „nawigacja, mapy, podróże” oraz „Polska aplikacja/ Polski developer”. W obu przypadkach AutoMapa znacznie pokonała konkurencję uzyskując ponad 70 proc. wszystkich oddanych głosów. Co warte podkreślenia, uzyskany 77 procentowy wynik w kategorii „Nawigacja, mapy, podróże” jest najwyższym spośród wszystkich w całym plebiscycie, we wszystkich jego kategoriach.

Jak podkreśla Janusz M. Kamiński, Szef PR i Marketingu AutoMapy, nagroda przyznana przez PDAClub ma dla AutoMapy szczególne znaczenie. „-Społeczność zrzeszona wokół portalu PDAClub to ludzie wyjątkowi. To pasjonaci doskonale orientujący się w technologiach mobilnych i najnowszych rozwiązaniach rynkowych. Dlatego też fakt, że AutoMapa została tak wysoko oceniona właśnie przez PDAClub ma dla nas duże znaczenie.”

Rok 2009 – rekordowy pod względem przyznanych nagród i wyróżnień – AutoMapa zakonczyła posiadając ponad 450 tysięcy legalnych użytkowników i po raz kolejny, już od niemal siedmiu lat AutoMapa była najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym programem do nawigacji w Polsce.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku