Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/02/2010

Sony Ericsson Aspen – najnowszy model z linii telefonów GreenHeart

Sony Ericsson Aspen pozwala na łatwą realizację wielozadaniowości, łącząc formułę dotykową z prawdziwą klawiaturą QWERTY. Sony Ericsson Aspen pozwala zarządzać panelami i dostosowywać je do zmian zachodzących w ciągu dnia, a także używać funkcji Slide View, aby mieć szybki dostęp do typowych funkcji.

Dzięki operacjom opartym na formule jednego dotknięcia z telefonem Sony Ericsson Aspen można szybko i wygodnie przeglądać i edytować pliki biurowe lub łączyć się z Internetem za pomocą jednego kliknięcia. Klawiatura QWERTY stworzona jest do szybkiego i łatwego pisania. Proste ustawienia e-mail pozwalają na pełne doświadczenie poczty elektronicznej, gdy jest się poza biurem. Treści zawarte w telefonie można zabezpieczyć poprzez usługę Microsoft MyPhone, która zdalnie wykasuje dane w telefonie, gdy telefon zostanie zagubiony lub ukradziony.

– Telefon Sony Ericsson Aspen posiada najnowszą wersję Windows Phone. Ma bogaty interfejs użytkownika i jest wydajny. Nie chodzi tu tylko o pracę, ale też o rozrywkę, czyli korzystanie z przeglądarki mediów czy areny PlayNow, prosty i szybki dostęp do portali społecznościowych czy plików multimedialnych. Można dobrze bawić się używając a-GPS i Google Maps, a także robiąc zdjęcia aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3.2 megapiksela – powiedział Quentin Cordier, Global Marketing Manager, Sony Ericsson

Sony Ericsson Aspen – podstawowe cechy:

 • najnowsza wersja Windows Phone
 • funkcja Sony Ericsson Slide View oraz personalizacja paneli
 • klawiatura QWERTY i przyjazna dla palców dotykowa formuła
 • GreenHeart – linia telefonów przyjaznych środowisku
 • dostęp do areny PlayNow
 • przeglądarka Media Browser – dostęp do muzyki, zdjęć i materiałów video
 • narzędzie do korzystania z portali społecznościowych (Windows Live Messenger, Facebook)
 • HSPA 900/2100 oraz EDGE 850/900/1800/1900, HSPA 850/900/2100 oraz EDGE 850/900/1800/1900

Sony Ericsson Aspen dostępny będzie na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2010 w kolorach: Iconic Black i White Silver.


Komentarze

 1. Szorty napisał(a):

  Motorola kiedyś totalnie przespała swoją szanse i zatrzymała się na Razr. Kosztowało ją to niemal trwałe zniknięcie z rynku komórek. Teraz nadgania z bardzo ciekawym modelem wykorzystującym androida. Ale czy się uda? Trudno powiedzieć. Wg mnie SE jest dokładnie na tej samej drodze co nie tak dawno Motorola.

  Wystarczy popatrzeć na HTC i na to co stara się robić Google. O Apple nie wspominając. To są standardy. No, może jeszcze BB i Palm, ale to trochę inna bajka.

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku