Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/03/2010

Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF4000K

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF4000K zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku zarówno przy odtwarzaniu ulubionych filmów wideo czy muzyki.

Ponadto idealnie komponują się z wnętrzem nowoczesnego salonu — dzięki nowej, unikatowej stacji dokowania, która umożliwia ładowanie i przechowywanie słuchawek – nie ma żadnych szpecących przewodów.

Niewielkie, wygodne etui o prostej stylistyce dopasowanej do wyglądu nowoczesnego sprzętu służy także do ładowania akumulatora. Po zakończeniu słuchania wystarczy ustawić płasko obrotowe nauszniki i schować słuchawki do etui. W tym czasie akumulator będzie ładowany.

Cyfrowa transmisja radiowa gwarantuje odbiór sygnału o zasięgu do 30 m. Konstrukcja zastosowana w słuchawkach RF400 ma obrotowe nauszniki całkowicie zakrywające uszy (circum-aural) oraz pałąk z samoregulacją, dzięki czemu zapewnia komfort nawet przy dłuższym słuchaniu. Regulator na słuchawkach eliminuje potrzebę sięgania po pilota w celu zmniejszenia lub zwiększenia głośności.

Jakość dźwięku zapewnia wydajna membrana o skoku 40 mm. Gwarantuje to nasycone szczegółami odtwarzanie ścieżek dźwiękowych i dialogów w filmach oraz muzyki.

Wysoka sprawność energetyczna umożliwia po całkowitym naładowaniu akumulatora NiMH nieprzerwane słuchanie do 7 godzin. Zamiast tego można także używać baterii alkalicznej typu AAA, która pozwala na ciągłe słuchanie do 10 godzin. Funkcja automatycznego oszczędzania energii wyłącza słuchawki, jeżeli nie są używane, co jeszcze bardziej wydłuża czas użytkowania.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku