Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/03/2010

Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF4000K

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF4000K zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku zarówno przy odtwarzaniu ulubionych filmów wideo czy muzyki.

Ponadto idealnie komponują się z wnętrzem nowoczesnego salonu — dzięki nowej, unikatowej stacji dokowania, która umożliwia ładowanie i przechowywanie słuchawek – nie ma żadnych szpecących przewodów.

Niewielkie, wygodne etui o prostej stylistyce dopasowanej do wyglądu nowoczesnego sprzętu służy także do ładowania akumulatora. Po zakończeniu słuchania wystarczy ustawić płasko obrotowe nauszniki i schować słuchawki do etui. W tym czasie akumulator będzie ładowany.

Cyfrowa transmisja radiowa gwarantuje odbiór sygnału o zasięgu do 30 m. Konstrukcja zastosowana w słuchawkach RF400 ma obrotowe nauszniki całkowicie zakrywające uszy (circum-aural) oraz pałąk z samoregulacją, dzięki czemu zapewnia komfort nawet przy dłuższym słuchaniu. Regulator na słuchawkach eliminuje potrzebę sięgania po pilota w celu zmniejszenia lub zwiększenia głośności.

Jakość dźwięku zapewnia wydajna membrana o skoku 40 mm. Gwarantuje to nasycone szczegółami odtwarzanie ścieżek dźwiękowych i dialogów w filmach oraz muzyki.

Wysoka sprawność energetyczna umożliwia po całkowitym naładowaniu akumulatora NiMH nieprzerwane słuchanie do 7 godzin. Zamiast tego można także używać baterii alkalicznej typu AAA, która pozwala na ciągłe słuchanie do 10 godzin. Funkcja automatycznego oszczędzania energii wyłącza słuchawki, jeżeli nie są używane, co jeszcze bardziej wydłuża czas użytkowania.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku