Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/03/2010

Gra „MY BODY COACH” z zestawem ciężarków

IQ Publishing – dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „MY BODY COACH” z ciężarkami, które pełnią rolę kontrolerów. Producentem zestawu jest BigBen Interactive.

Gra „MY BODY COACH” z parą dołączonych hantli (2 x 500 g), symuluje trening z osobistym instruktorem. W ciężarkach znajdują się odpowiednio zaprojektowane miejsca, w których umieszcza się Wiimote’y, dzięki czemu zamieniają się one w kontrolery konsoli. Trening prowadzony jest przez znaną instruktorkę hollywoodzkich gwiazd Valerie Orsoni.

Najważniejsze cechy zestawu:

•    kompletny program sportowo-dietetyczny, uwzględniający indywidualne potrzeby i warunki fizyczne osoby ćwiczącej
•    gra z 2 ciężarkami, każdy o wadze 500g
•    ćwiczenia fizyczne i dietetyczne – programy przygotowane przez ekspertów od fitness i dietetyki
•    dwa tryby gry: szkolenia lub treningu
•    możliwość gry przy użyciu tylko jednego kontrolera
•    wiele rodzajów muzyki: techno, latino, elektro i inne

Po wprowadzeniu do programu własnych danych, zawierających m.in.: wiek, płeć, wagę i wzrost, wirtualny trener ma opracować dla nas indywidualny program składający się ze zrównoważonej diety i ćwiczeń. Istnieje możliwość wyboru długości i rodzaj ćwiczeń, w których chcemy wziąć udział: wzmocnienie mięśni, trening wytrzymałościowy lub aerobik.

Wszystkie  ruchy wykonane z ciężarkami, przekazywane są do wirtualnego instruktora, który z ekranu prowadzi trening i w czasie rzeczywistym koryguje błędy.

Cena detaliczna gry „My Body Coach” z zestawem ciężarków wynosi 259,90 złotych. Kontrolery Wiimote są sprzedawane osobno. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Rowerzyści na start

Licznik Edge 520 Plus marki Garmin został przede wszystkim wzbogacony o zaawansowane funkcje nawigacyjne. Urządzenie ma teraz wgraną fabrycznie mapę Garmin Cycle Map i zapewnia szczegółowe wskazówki w czasie jazdy. Najnowszy licznik GPS nie tylko prowadzi po zaplanowanej wcześniej trasie, ale pomaga też wrócić na nią, jeżeli przypadkiem ominie się zakręt, np. podczas szybszego zjazdu. […]

Z jakich mediów społecznościowych korzystają liderzy?

97 procent polskich menedżerów używa serwisu LinkedIn. Jedna piąta jest na Facebooku i GoldenLine. Korzystanie z sieci społecznościowych pomaga im w poszerzaniu swoich wpływów. Social media kreują cyfrowych przywódców – tak wynika z badań Akademii Leona Koźmińskiego. Wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 200 polskich menedżerów i dyrektorów pokazują, że prawie każdy polski lider ma profil […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Techcity na Facebooku