Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/03/2010

Gra „MY BODY COACH” z zestawem ciężarków

IQ Publishing – dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „MY BODY COACH” z ciężarkami, które pełnią rolę kontrolerów. Producentem zestawu jest BigBen Interactive.

Gra „MY BODY COACH” z parą dołączonych hantli (2 x 500 g), symuluje trening z osobistym instruktorem. W ciężarkach znajdują się odpowiednio zaprojektowane miejsca, w których umieszcza się Wiimote’y, dzięki czemu zamieniają się one w kontrolery konsoli. Trening prowadzony jest przez znaną instruktorkę hollywoodzkich gwiazd Valerie Orsoni.

Najważniejsze cechy zestawu:

•    kompletny program sportowo-dietetyczny, uwzględniający indywidualne potrzeby i warunki fizyczne osoby ćwiczącej
•    gra z 2 ciężarkami, każdy o wadze 500g
•    ćwiczenia fizyczne i dietetyczne – programy przygotowane przez ekspertów od fitness i dietetyki
•    dwa tryby gry: szkolenia lub treningu
•    możliwość gry przy użyciu tylko jednego kontrolera
•    wiele rodzajów muzyki: techno, latino, elektro i inne

Po wprowadzeniu do programu własnych danych, zawierających m.in.: wiek, płeć, wagę i wzrost, wirtualny trener ma opracować dla nas indywidualny program składający się ze zrównoważonej diety i ćwiczeń. Istnieje możliwość wyboru długości i rodzaj ćwiczeń, w których chcemy wziąć udział: wzmocnienie mięśni, trening wytrzymałościowy lub aerobik.

Wszystkie  ruchy wykonane z ciężarkami, przekazywane są do wirtualnego instruktora, który z ekranu prowadzi trening i w czasie rzeczywistym koryguje błędy.

Cena detaliczna gry „My Body Coach” z zestawem ciężarków wynosi 259,90 złotych. Kontrolery Wiimote są sprzedawane osobno. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku