Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/03/2010

LG PK950 – telewizor plazmowy z nowej linii LG Infinia

LG Electronics prezentuje nowy telewizor PK950 o bardzo dobrym obrazie, szerokim dostępie do treści internetowych i eleganckiej stylistyce.

Zastosowanie w najnowszym telewizorze LG filtra TruBlack oraz funkcja THX Bright Room gwarantują wysoką jakość kolorów i głęboką czerń. Dzięki zastosowaniu stylistyki BORDERLESS telewizor LG PK950 wygląda jak jednolita tafla szkła w smukłej obudowie i z bardzo wąską ramką wokół ekranu.

Kolejną zaletą modelu PK950 jest dostęp do Internetu. Dzięki funkcji NetCastTM użytkownicy mogą korzystać z serwisów internetowych (Google Picasa, YouTube i AccuWeather). PK950 daje także możliwość połączenia telewizora z komputerem i przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi. Certyfikat zgodności ze standardem DLNA (Digital Living Network Alliance) gwarantuje łączność zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Posiadacze LG PK950 mogą też zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Bezprzewodowe połączenie z LG Media Box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne, pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego jedynie do zasilania.

PK950 posiada również wbudowany Inteligentny Czujnik, który automatycznie dostosowuje i optymalizuje kontrast i jasność obrazu, a także balans bieli oraz ustawienia koloru w zależności od natężenia i barwy światła w pomieszczeniu.


Komentarze

  1. Moor napisał(a):

    Taką plazmę mógłbym mieć. Wygląd świetny, szczególnie grubość ramek i samej plazmy. Ciekawe jak na żywo prezentuje się TruBlack i jak bardzo polepsza jakość obrazu

  2. bdrey napisał(a):

    Jak dla mnie rewelacja, super design BorderLess, wygląda lekko jak LCD co jest dużym plusem w przeciwieństwie do topornego Panasonica. Poza tym ma dużo aplikacji w NetCast (Youtube) i DLNA z LG Media Boxem który chętnie bym przetestował.

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku