Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/03/2010

Premiera HP Officejet 4500

Przedstawiona na konferencji 2010 Macworld Conference & Exposition w San Francisco, nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 posiada aż cztery funkcje dla biura domowego i jest dostępna w wersji z łączem przewodowym lub WiFi.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne z serii HP Officejet 4500 w kolorze „piano-black” pozwalają wydajnie wykonywać wszelakie prace w małych firmach lub domowym biurze. Kompatybilność z systemami operacyjnymi Microsoft Windows i Mac OS X Snow Leopard pozwala na drukowanie broszur, ulotek i wszelkich innych dokumentów bez zbędnego obramowania widocznego na wydruku. Produkt posiada również wbudowany port Ethernet, dostęp do bezprzewodowych opcji sieciowych, a drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wysyłka faksów przebiegają szybko i sprawnie.

Ponadto, jeśli do drukowania użyjemy papieru ColorLok, HP Officejet 4500 przygotowuje szybkoschnące wydruki, które nie wyblakną. Wraz z dodatkowym czarnym wkładem atramentowym HP 901XL, urządzenie zapewnia najwyższą w swojej klasie wydajność wśród dostępnych na rynku wkładów atramentowych – małe firmy mogą obecnie drukować do trzech razy więcej stron w czerni, co pozwala na jeszcze większą oszczędność kosztów.

Jako część programu HP Eco Solutions, wielofunkcyjne urządzenie serii HP Officejet 4500 objęte specyfikacjami programu ENERGY STAR pozwala na bardziej wydajne drukowanie stron internetowych z HP Smart Web Printing. Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 (również w wersji bezprzewodowej – HP Officejet 4500 Wireless) będzie dostępne w sprzedaży w Polsce od 1 kwietnia.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna i daty dostępności produktu w Europie to:

  • Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500: 349 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010
  • Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 Wireless: 449 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010

Seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 jest kompatybilna z następującymi wkładami atramentowymi: czarny wkład HP 901 , trójkolorowy HP 901 i czarny HP 901XL.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku