Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/03/2010

Premiera HP Officejet 4500

Przedstawiona na konferencji 2010 Macworld Conference & Exposition w San Francisco, nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 posiada aż cztery funkcje dla biura domowego i jest dostępna w wersji z łączem przewodowym lub WiFi.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne z serii HP Officejet 4500 w kolorze „piano-black” pozwalają wydajnie wykonywać wszelakie prace w małych firmach lub domowym biurze. Kompatybilność z systemami operacyjnymi Microsoft Windows i Mac OS X Snow Leopard pozwala na drukowanie broszur, ulotek i wszelkich innych dokumentów bez zbędnego obramowania widocznego na wydruku. Produkt posiada również wbudowany port Ethernet, dostęp do bezprzewodowych opcji sieciowych, a drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wysyłka faksów przebiegają szybko i sprawnie.

Ponadto, jeśli do drukowania użyjemy papieru ColorLok, HP Officejet 4500 przygotowuje szybkoschnące wydruki, które nie wyblakną. Wraz z dodatkowym czarnym wkładem atramentowym HP 901XL, urządzenie zapewnia najwyższą w swojej klasie wydajność wśród dostępnych na rynku wkładów atramentowych – małe firmy mogą obecnie drukować do trzech razy więcej stron w czerni, co pozwala na jeszcze większą oszczędność kosztów.

Jako część programu HP Eco Solutions, wielofunkcyjne urządzenie serii HP Officejet 4500 objęte specyfikacjami programu ENERGY STAR pozwala na bardziej wydajne drukowanie stron internetowych z HP Smart Web Printing. Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 (również w wersji bezprzewodowej – HP Officejet 4500 Wireless) będzie dostępne w sprzedaży w Polsce od 1 kwietnia.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna i daty dostępności produktu w Europie to:

  • Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500: 349 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010
  • Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 Wireless: 449 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010

Seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 jest kompatybilna z następującymi wkładami atramentowymi: czarny wkład HP 901 , trójkolorowy HP 901 i czarny HP 901XL.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku