Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/03/2010

Premiera Mio Moov V780

Mio ogłosiło premierę Mio Moov V780. Urządzenie zapewnienia wysokiej jakości nawigację, rozrywkę oraz możliwość korzystania z Internetu. To wszystko dzięki: 7’’ płaskiemu szerokiemu ekranowi, oprogramowaniu nawigacyjnemu Mio Spirit, możliwościom multimedialnym HD, oraz tunerowi telewizji cyfrowej.

Moov V780 daje użytkownikom narzędzia do komunikacji bez względu na aktualne miejsce pobytu. Możliwość surfowania po stronach internetowych oraz prowadzenia korespondencji dzięki bezprzewodowemu Internetowi, 3G, WiMax, daje użytkownikowi Moov V780 wolność w komunikowaniu się.

Zintegrowany tuner telewizji cyfrowej pozwala na oglądanie telewizji, podczas gdy wysokiej jakości wyświetlacz i głośniki pomagają użytkownikom oglądać zdjęcia oraz odtwarzać filmy oraz muzykę. Połączenie V780 z właściwą telewizją umożliwia oglądanie wysokiej rozdzielczości filmów i video na jeszcze większym ekranie.

Użytkownicy, aby znaleźć użyteczne miejsca (POI) nie będą musieli sięgać po mapę lub łączyć się z Internetem. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz inteligentnej funkcji wyszukiwania użytecznych miejsc (POI) Spirit można w łatwy sposób znaleźć niezbędne informacje o szukanych miejscach.

Specyfikacja produktów różnić się będzie w zależności od rynku. Szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne w lokalnych biurach Mio.

Podstawowe cechy

 • Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głebokość): 204 × 111 × 14.6mm
 • Waga: 445g
 • Prędkość procesora CPU 600 MHz
 • Pamięć / ROM: 4GB – 8GB
 • Pamięć / RAM: 512MB+
 • Memory Slot /wejście do pamięci MicroSD, up to 32GB
 • GPS: Chipset u-blox moduł
 • Wyświetlacz: 6.95” TFT LCD z dotykowym ekranem
 • Rozdzielczość: 800 x 480 pikseli (WVGA)
 • Typ baterii: polimerowa bateria wielokrotnego ładowania
 • Wydajność baterii: 2300 mAh
 • USB: tak (Mini USB 2.0)
 • Głośniki: tak

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku