Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/03/2010

Zestaw multimedialny Panasonic MW-10

Panasonic wprowadził do swojej oferty pierwszy zestaw multimedialny ze stacją dokującą iPod oraz cyfrową ramką do zdjęć. System MW-10 oferuje funkcje kilku urządzeń zintegrowanych w lśniącej obudowie, która idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni, biura czy pokoju dziennego.

Zamknięta w eleganckiej sylwetce stacja multimedialna MW-10 brzmi tak samo dobrze jak wygląda. Wbudowany odtwarzacz CD oraz tuner radiowy posiada pamięć 45 stacji. Głośnik urządzenia opiera się na sztywnej bambusowej membranie, która dostarcza wyrazistych dźwięków. Specjalne, zainstalowane z przodu dyfuzory pozwalają na sprawne rozprowadzenie fonii w dużych pomieszczeniach. Za dostarczanie mocnych dźwięków basowych odpowiada funkcja D.Bass, która wzmacnia niskie tony wraz ze zwiększaniem poziomu dźwięku.

Uniwersalna stacja dokująca dla iPoda pozwala na odtwarzanie plików muzycznych oraz wideo. Za pośrednictwem pilota, stacja multimedialna MW-10 pozwala również na zdalne operowanie odtwarzaczem iPod nawet z dalszej odległości.

Multimedialna ramka Panasonic MW-10, za pośrednictwem swojego 9–calowego ekranu LCD WVGA, pozwala na wyświetlanie zdjęć zapisanych na płytach CD, kartach SD oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Stacja multimedialna MW-10 pozwala na oglądanie plików zdjęciowych przy jednoczesnym akompaniamencie muzyki odtwarzanej z płyty CD. Ekran LCD, poza możliwością oglądania pokazu slajdów ze zdjęciami na pełnej jego powierzchni, oferuje szeroką gamę jednoczesnego wyświetlania następujących kombinacji: zegar i menu iPoda, kalendarz i zdjęcia oraz kalendarz i funkcjonalność audio. Niezwykle istotną innowacją stacji dokującej jest możliwość wyświetlania plików wideo, zgromadzonych w pamięci produktów spod znaku nadgryzionego jabłuszka.

Wbudowany slot kart pamięci SD oraz USB zapewniają prosty transfer danych z komputera osobistego lub płyt CD-R/RW.

Panasonic MW-10 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 1219 PLN brutto.

Kompatybilność z odtwarzaczami iPod (stan na sierpień 2009)

iPod touch drugiej generacji 8 GB, 16 GB. 32 GB
iPod nano czwartej generacji (wideo) 8 GB, 16 GB
iPod classic 120 GB
iPod touch pierwszej generacji 8 GB, 16 GB. 32 GB
iPod nano trzeciej generacji (wideo) 4 GB, 8 GB
iPod classic 80 GB. 160 GB
iPod nano drugiej generacji (aluminiowy) 2 GB, 4 GB, 8 GB
iPod piątej generacji (wideo) GO GB, 80 GB
iPod piątej generacji (wideo) 30 GB
iPod nano pierwszej generacji 1 GB, 2 GB. 4 GB
iPod czwartej generacji (kolorowy wyświetlacz) 40 GB. 60 GB
iPod czwartej generacji (kolorowy wyświetlacz) 20 GB. 30 GB
iPod czwartej generacji 40 GB
iPod czwartej generacji 20 GB
iPod mini 4 GB, 6 GB

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku