Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

Akcesoria do najnowszej generacji przenośnej konsoli Nintendo DSi XL

IQ Publishing wprowadza do sprzedaży szeroką ofertę akcesoriów firmy BigBen Interactive, przeznaczonych do najnowszej, przenośnej konsoli Nintendo DSi XL.

Dostępne są trzy rodzaje etui, które pełnią rolę ochronną zabezpieczając konsolę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z nich jest etui poliwęglanowe, idealnie przylegające do konsoli i chroniące ją zarówno podczas podróży, jak i w trakcie codziennego użytkowania. Specjalnie zaprojektowane otwory pozwalają na wygodne używanie konsoli bez konieczności wyjmowania jej z etui. Cena detaliczna produktu wynosi 39,90 zł.

Kolejne etui, wykonane z aluminium i poliwęglanu, posiada dołączony rysik oraz folię ochronną na obiektyw aparatu. Również w tym przypadku użytkownik ma pełen dostęp do wszystkich funkcji konsoli. Cena detaliczna produktu wynosi 69,90 zł.

Trzecie etui – FLIP&PLAY wykonano z wysokiej jakości eko-skóry. Futerał zamykany na zatrzask magnetyczny, wewnątrz został obszyty miękkim materiałem. Posiada też specjalną kieszonkę do przechowywania dołączonego rysika. Korzystanie z konsoli jest możliwe bez konieczności wyjmowania jej z etui. Cena detaliczna zestawu wynosi 44,90 zł.

Kolejnym akcesorium jest zestaw folii ochronnych na ekran i obiektyw wraz z antystatyczną ściereczką. Folia zabezpiecza wyświetlacze oraz obiektyw konsoli przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Dołączona ściereczka wykonana jest ze specjalnego materiału, który nie powoduje zarysowań. Przeznaczona jest do czyszczenia zabrudzeń zarówno ekranów, jak i obudowy konsoli. Cena detaliczna produktu wynosi 24,90 zł.

Zestaw rysików to następny produkt dedykowany najnowszemu modelowi konsoli Nintendo DSi. W komplecie znajdują się dwa rysiki, pasujące do gniazda w konsoli oraz duży rysik do bardziej komfortowej obsługi. Rysiki mogą być używane również z innymi urządzeniami posiadającymi ekrany dotykowe. Cena detaliczna zestawu wynosi 19,90 zł.

Dla bardziej wymagających użytkowników dostępne są trzy wersje zestawów z akcesoriami.

W skład podstawowego zestawu PURE wchodzi: etui ochronne na konsolę z karabińczykiem do mocowania, dwa rysiki, dwa pudełka na gry, dwie folie ochronne na ekrany konsoli, dwie folie ochronne na obiektyw oraz antystatyczna ściereczka. Cena detaliczna zestawu wynosi 49,90 zł.

Zestaw ESSENTIAL zawiera szerszą ofertę akcesoriów, w jego skład wchodzą: etui ochronne z karabińczykiem do mocowania, słuchawki stereofoniczne, standardowy rysik pasujący do gniazda konsoli, duży rysik, trzy etui na gry, dwie folie ochronne na ekrany, dwie folie ochronne na obiektyw, ściereczka antystatyczna oraz pasek na nadgarstek. Cena detaliczna zestawu to 74,90 zł.

Trzeci zestaw NATURAL XL posiada najbogatszą ofertę akcesoriów i zawiera: etui z karabińczykiem do mocowania, pasek na nadgarstek, pasek z poduszeczką do czyszczenia ekranów, zasilacz samochodowy, kabel USB o długości 150 cm z końcówką do Nintendo DSi i DSi XL, słuchawki stereofoniczne, trzy pudełeczka do przechowywania gier, standardowy rysik pasujący do gniazda konsoli, duży rysik, dwie folie ochronne na ekrany, folie ochronne na obiektyw, uchwyt umożliwiający proste założenie i zdjęcie folii oraz antystatyczną ściereczkę do czyszczenia konsoli. Cena detaliczna zestawu wynosi 84,90 zł.

Wszystkie wymienione produkty posiadają 2 letnią gwarancję.


Komentarze

  1. Jurek napisał(a):

    Witam!
    Interesuje mnie zestaw do NDSi xL Natural xL.Proszę o informację – w jakim kolorze są etui w tym zestawie?

Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku