Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

Akcesoria do najnowszej generacji przenośnej konsoli Nintendo DSi XL

IQ Publishing wprowadza do sprzedaży szeroką ofertę akcesoriów firmy BigBen Interactive, przeznaczonych do najnowszej, przenośnej konsoli Nintendo DSi XL.

Dostępne są trzy rodzaje etui, które pełnią rolę ochronną zabezpieczając konsolę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z nich jest etui poliwęglanowe, idealnie przylegające do konsoli i chroniące ją zarówno podczas podróży, jak i w trakcie codziennego użytkowania. Specjalnie zaprojektowane otwory pozwalają na wygodne używanie konsoli bez konieczności wyjmowania jej z etui. Cena detaliczna produktu wynosi 39,90 zł.

Kolejne etui, wykonane z aluminium i poliwęglanu, posiada dołączony rysik oraz folię ochronną na obiektyw aparatu. Również w tym przypadku użytkownik ma pełen dostęp do wszystkich funkcji konsoli. Cena detaliczna produktu wynosi 69,90 zł.

Trzecie etui – FLIP&PLAY wykonano z wysokiej jakości eko-skóry. Futerał zamykany na zatrzask magnetyczny, wewnątrz został obszyty miękkim materiałem. Posiada też specjalną kieszonkę do przechowywania dołączonego rysika. Korzystanie z konsoli jest możliwe bez konieczności wyjmowania jej z etui. Cena detaliczna zestawu wynosi 44,90 zł.

Kolejnym akcesorium jest zestaw folii ochronnych na ekran i obiektyw wraz z antystatyczną ściereczką. Folia zabezpiecza wyświetlacze oraz obiektyw konsoli przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Dołączona ściereczka wykonana jest ze specjalnego materiału, który nie powoduje zarysowań. Przeznaczona jest do czyszczenia zabrudzeń zarówno ekranów, jak i obudowy konsoli. Cena detaliczna produktu wynosi 24,90 zł.

Zestaw rysików to następny produkt dedykowany najnowszemu modelowi konsoli Nintendo DSi. W komplecie znajdują się dwa rysiki, pasujące do gniazda w konsoli oraz duży rysik do bardziej komfortowej obsługi. Rysiki mogą być używane również z innymi urządzeniami posiadającymi ekrany dotykowe. Cena detaliczna zestawu wynosi 19,90 zł.

Dla bardziej wymagających użytkowników dostępne są trzy wersje zestawów z akcesoriami.

W skład podstawowego zestawu PURE wchodzi: etui ochronne na konsolę z karabińczykiem do mocowania, dwa rysiki, dwa pudełka na gry, dwie folie ochronne na ekrany konsoli, dwie folie ochronne na obiektyw oraz antystatyczna ściereczka. Cena detaliczna zestawu wynosi 49,90 zł.

Zestaw ESSENTIAL zawiera szerszą ofertę akcesoriów, w jego skład wchodzą: etui ochronne z karabińczykiem do mocowania, słuchawki stereofoniczne, standardowy rysik pasujący do gniazda konsoli, duży rysik, trzy etui na gry, dwie folie ochronne na ekrany, dwie folie ochronne na obiektyw, ściereczka antystatyczna oraz pasek na nadgarstek. Cena detaliczna zestawu to 74,90 zł.

Trzeci zestaw NATURAL XL posiada najbogatszą ofertę akcesoriów i zawiera: etui z karabińczykiem do mocowania, pasek na nadgarstek, pasek z poduszeczką do czyszczenia ekranów, zasilacz samochodowy, kabel USB o długości 150 cm z końcówką do Nintendo DSi i DSi XL, słuchawki stereofoniczne, trzy pudełeczka do przechowywania gier, standardowy rysik pasujący do gniazda konsoli, duży rysik, dwie folie ochronne na ekrany, folie ochronne na obiektyw, uchwyt umożliwiający proste założenie i zdjęcie folii oraz antystatyczną ściereczkę do czyszczenia konsoli. Cena detaliczna zestawu wynosi 84,90 zł.

Wszystkie wymienione produkty posiadają 2 letnią gwarancję.


Komentarze

  1. Jurek napisał(a):

    Witam!
    Interesuje mnie zestaw do NDSi xL Natural xL.Proszę o informację – w jakim kolorze są etui w tym zestawie?

Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku