Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2010

HBO ON DEMAND w UPC NA ŻĄDANIE bez dodatkowych opłat

UPC wprowadza „Kanał na żądanie” – HBO ON DEMAND to pierwszy serwis w tej ofercie. Wszyscy abonenci Pakietu HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE, mogą bez dodatkowych opłat oglądać największe przeboje filmowe, kultowe seriale, dokumenty i koncerty z oferty kanałów HBO. W każdym miesiącu będzie można wybierać z ponad 100 różnorodnych filmów i programów, które będą co tydzień aktualizowane. Wszystkie propozycje HBO ON DEMAND są dostępne natychmiast, za naciśnięciem przycisku „on demand” na pilocie.

Od 1 kwietnia oferta UPC NA ŻĄDANIE zostaje rozszerzona o HBO ON DEMAND. Jest to pierwszy serwis oferowany przez UPC jako „Kanał na żądanie”. Dzięki niemu, abonenci Pakietu HBO – będący w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE – mogą bez dodatkowych opłat oglądać najlepsze filmy, programy, seriale, dokumenty i koncerty z oferty HBO. Usługa ta daje klientom pełną kontrolę nad ramówką – pozwala oglądać wybrane pozycje programowe w dogodnym czasie. Dzięki HBO ON DEMAND będzie można w każdym miesiącu obejrzeć ponad 100 propozycji programowych. Katalog filmów i programów będzie cotygodniowo aktualizowany.

W ofercie HBO ON DEMAND znajdzie się wiele hollywoodzkich produkcji z największych amerykańskich wytwórni filmowych, takich jak: „Wyznania zakupoholiczki”, „Seks w wielkim mieście”, „Wall-E”, „Hannah Montana. Film”, „Jestem na tak” czy „Obywatel Milk”. Atrakcją będzie najnowszy mini-serial wojenny „Pacyfik”, wyprodukowany przez HBO w 2010 roku, dostępny wraz z dodatkowymi materiałami zawierającymi komentarze weteranów i materiały archiwalne. Dostępne będą także kolejne odcinki kultowych seriali produkcji HBO, m.in. „Rodzina Soprano V”, czy mini-serial „Dom Saddama”. Miłośnicy muzyki „na żywo” będą mogli zobaczyć koncerty znanych wykonawców – już w kwietniu w HBO ON DEMAND dostępny będzie koncert Avril Lavigne oraz materiały koncertowe Jonas Brothers. Wśród własnych produkcji HBO znajdzie się także popularny program kabaretowy „Na stojaka!”. HBO ON DEMAND to także duży wybór kontrowersyjnych filmów dokumentalnych znanych z pasma „Bez cenzury”.

Zasady korzystania z oferty HBO ON DEMAND są bardzo proste. Bezpłatny dostęp do tego serwisu mają wszyscy abonenci Pakietu HBO (oraz HBO z Cinemax) w Telewizji Cyfrowej UPC będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE. Aby włączyć ten serwis wystarczy, że abonent wciśnie przycisk „on demand” na pilocie i – wchodząc do zakładki „Kanały na żądanie” – wybierze HBO ON DEMAND. Gdy pojawi się menu HBO ON DEMAND, klient może wybrać jedną spośród wielu dostępnych kategorii programowych – „Nowość”, „Produkcje HBO”, „Akcja”, „Komedia”, „Dramat”, „Sensacja”, „Kino rodzinne”, „Seriale”, „Dokumentalne”, „Ostatnia szansa” oraz „Wszystko”.

UPC NA ŻĄDANIE zostało uruchomione w grudniu 2009 roku. Obecnie w ramach tej usługi dostępnych jest już ponad 240 filmów, w tym przeszło 38 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w jakości HD. Aktualnie korzystać mogą z niej wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości.

Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

www.upc.pl/telewizja/upc-na-zadanie


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku