Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

Hunting Challenge – realistyczny symulator polowania

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „HUNTING CHALLENGE” w zestawie z kontrolerem w postaci strzelby myśliwskiej. Producentem zestawu jest firma BigBen Interactive.

Gra „Hunting Challenge” jest realistycznym symulatorem polowania opracowanym przy ścisłej współpracy z Fédération Regionale des Chasseurs des Pays de la Loire (francuskim kołem łowieckim z regionu Loire).


Do gry dołączono imitację strzelby myśliwskiej, która staje się kontrolerem do gry, gdy w odpowiednio zaprojektowanych miejscach zostaną umieszczone Nunchuk i Wiimote (sprzedawane osobno).  Gracz może poczuć się jak na prawdziwym polowaniu, przemierzając z bronią w ręce lasy, równiny oraz moczary, w poszukiwaniu zwierzyny.

W grze, tak jak podczas prawdziwego polowania, należy zachować odpowiednią odległość od zwierzyny, ciszę, wziąć pod uwagę panujące warunki atmosferyczne, kierunek wiatru, a przede wszystkim przestrzegać obowiązującego w danym sezonie prawa łowieckiego.

Gracz przemieszczając się przez urozmaicone krajobrazy, poznaje różne gatunki zwierząt i dowiaduje się, na które można polować, a które są ściśle lub okresowo pod ochroną.

Cena detaliczna gry „Hunting Challenge” ze strzelbą myśliwską wynosi 259,90 złotych. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku