Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

Hunting Challenge – realistyczny symulator polowania

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „HUNTING CHALLENGE” w zestawie z kontrolerem w postaci strzelby myśliwskiej. Producentem zestawu jest firma BigBen Interactive.

Gra „Hunting Challenge” jest realistycznym symulatorem polowania opracowanym przy ścisłej współpracy z Fédération Regionale des Chasseurs des Pays de la Loire (francuskim kołem łowieckim z regionu Loire).


Do gry dołączono imitację strzelby myśliwskiej, która staje się kontrolerem do gry, gdy w odpowiednio zaprojektowanych miejscach zostaną umieszczone Nunchuk i Wiimote (sprzedawane osobno).  Gracz może poczuć się jak na prawdziwym polowaniu, przemierzając z bronią w ręce lasy, równiny oraz moczary, w poszukiwaniu zwierzyny.

W grze, tak jak podczas prawdziwego polowania, należy zachować odpowiednią odległość od zwierzyny, ciszę, wziąć pod uwagę panujące warunki atmosferyczne, kierunek wiatru, a przede wszystkim przestrzegać obowiązującego w danym sezonie prawa łowieckiego.

Gracz przemieszczając się przez urozmaicone krajobrazy, poznaje różne gatunki zwierząt i dowiaduje się, na które można polować, a które są ściśle lub okresowo pod ochroną.

Cena detaliczna gry „Hunting Challenge” ze strzelbą myśliwską wynosi 259,90 złotych. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku