Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2010

Interaktywny zestaw relaksacyjny na komputery PC

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy w połowie kwietnia wprowadzi do sprzedaży zestaw przeznaczony dla komputerów PC: „Mój Relax” z matą relaksacyjną.

Sterowanie programem odbywa się za pomocą maty podłączanej do komputera PC.   Kontroler ten jednocześnie posiada masującą funkcję, dzięki wbudowanym silniczkom wibracyjnym. Jak przekonują twórcy aplikacji dzięki zestawowi będzie można zrelaksować się poprzez leczniczy masaż. Na stopach znajdują się punkty i obszary zwane receptorami, którym przyporządkowane są poszczególne części ciała. Poprzez masaż odpowiednich miejsc na stopie, ulega poprawie funkcjonowanie poszczególnych narządów organizmu.

Funkcję masującą spełnia mata z serii RELAX, którą podłącza się do komputera PC przez port USB. Chcąc wykorzystać leczniczo – relaksacyjne działanie zestawu, należy wybrać dolegliwości, które masaż ma pomóc zwalczyć i ułożyć stopy w wyznaczonych miejscach na macie.

Najważniejsze cechy zestawu:
•    3 tryby programu MÓJ RELAX: relaksująco – uspokajający, relaksacyjno-odchudzający i leczniczy
•    relaksacyjna muzyka, dostosowana do poszczególnych trybów
•    przygotowanie zestawu przy ścisłej współpracy ze znaną poradnią fizjoterapeutyczną Rehi – Med.
•    świetna grafika i odpowiedni dobór kolorów charakteryzujących się właściwościami odprężająco – relaksacyjnymi
•    wykonanie maty RELAX z wysokiej jakości materiałów, mających właściwości lecznicze (dzięki którym osoba korzystająca z maty znajduje się w naładowanym ujemnie polu)
•    wbudowane w wewnętrzną część maty wibrujące silniczki, które odpowiadają za masaż
•    wymiary: 55×66 cm
•    polska wersja językowa

Zestaw „MÓJ RELAX” dostępny będzie w sklepach od 15 kwietnia br. Cena detaliczna zestawu
wynosi 179,90 zł. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Komentarze

  1. gut napisał(a):

    Tiiaaa.. mata z masażem leczniczym – ale ludzie to i tak kupią ;))

  2. ThreeX napisał(a):

    Dokładnie :D
    Ale nawet fajne to jest, się okaże na ile skuteczne.
    Sam bym z chęcią to przetestował :D

Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku