Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2010

Interaktywny zestaw relaksacyjny na komputery PC

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy w połowie kwietnia wprowadzi do sprzedaży zestaw przeznaczony dla komputerów PC: „Mój Relax” z matą relaksacyjną.

Sterowanie programem odbywa się za pomocą maty podłączanej do komputera PC.   Kontroler ten jednocześnie posiada masującą funkcję, dzięki wbudowanym silniczkom wibracyjnym. Jak przekonują twórcy aplikacji dzięki zestawowi będzie można zrelaksować się poprzez leczniczy masaż. Na stopach znajdują się punkty i obszary zwane receptorami, którym przyporządkowane są poszczególne części ciała. Poprzez masaż odpowiednich miejsc na stopie, ulega poprawie funkcjonowanie poszczególnych narządów organizmu.

Funkcję masującą spełnia mata z serii RELAX, którą podłącza się do komputera PC przez port USB. Chcąc wykorzystać leczniczo – relaksacyjne działanie zestawu, należy wybrać dolegliwości, które masaż ma pomóc zwalczyć i ułożyć stopy w wyznaczonych miejscach na macie.

Najważniejsze cechy zestawu:
•    3 tryby programu MÓJ RELAX: relaksująco – uspokajający, relaksacyjno-odchudzający i leczniczy
•    relaksacyjna muzyka, dostosowana do poszczególnych trybów
•    przygotowanie zestawu przy ścisłej współpracy ze znaną poradnią fizjoterapeutyczną Rehi – Med.
•    świetna grafika i odpowiedni dobór kolorów charakteryzujących się właściwościami odprężająco – relaksacyjnymi
•    wykonanie maty RELAX z wysokiej jakości materiałów, mających właściwości lecznicze (dzięki którym osoba korzystająca z maty znajduje się w naładowanym ujemnie polu)
•    wbudowane w wewnętrzną część maty wibrujące silniczki, które odpowiadają za masaż
•    wymiary: 55×66 cm
•    polska wersja językowa

Zestaw „MÓJ RELAX” dostępny będzie w sklepach od 15 kwietnia br. Cena detaliczna zestawu
wynosi 179,90 zł. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Komentarze

  1. gut napisał(a):

    Tiiaaa.. mata z masażem leczniczym – ale ludzie to i tak kupią ;))

  2. ThreeX napisał(a):

    Dokładnie :D
    Ale nawet fajne to jest, się okaże na ile skuteczne.
    Sam bym z chęcią to przetestował :D

Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku