Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/04/2010

Nowe słuchawki typu DJ od Panasonic

Firma Panasonic wprowadziła do sprzedaży nowy model słuchawek w stylu DJ. Dostępny w dwóch kolorach model RP-DJ120 charakteryzuje się dobrą jakością dźwięku i konstrukcją ułatwiającą odsłuch w każdych warunkach.

RP-DJ120 to stylowe słuchawki dostępne w kolorach białej perły oraz czerni. Konstrukcja RP-DJ120 jest charakterystyczna dla urządzeń wykorzystywanych przez profesjonalnych DJ-ów – umożliwia bowiem wygodne odchylenie jednej ze słuchawek i odsłuch jednostronny. W razie potrzeby słuchawki mogą zostać złożone do transportu.

Słuchawki zostały wyposażone w magnes neodymowy o mocy 8-krotnie większej niż magnesy stosowane w konwencjonalnych urządzeniach. Zapewnia on znacznie większą czułość oraz szerszy zakres częstotliwości.

Na poprawę jakości dźwięku wpływ miało również zastosowanie nowych głośników o polepszonej charakterystyce tonów średnich i wysokich. O jakość reprodukcji tonów niskich dba system XBS zapewniający najwyższą jakość brzmienia basów.

Wtyczka kabla w RP-DJ120 jest pozłacana dzięki czemu słuchawki lepiej przewodzą prąd.

Słuchawki RP-DJ120 dostępne są już w sprzedaży w cenie rekomendowanej 99 PLN brutto.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku