Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/04/2010

Projektor SANYO PLC-DSU30

SANYO wprowadza na polski rynek nowy, superlekkiprojektor SVGA – model PLC-DSU30 przeznaczony dla użytkowników biznesowych i sektora edukacyjnego. Rozdzielczość SVGA (800 x 600) i kontrast 2.200:1, w połączeniu z jasnością 2.500 ANSI lumenów gwarantuje wysokiej jakości, wyraźny obraz.

Automatyczne wyszukiwanie sygnału oraz kilka fabrycznie zdefiniowanych ustawień optymalizujących parametry umożliwiają szybkie uzyskanie doskonałego obrazu w typowych zastosowaniach (prezentacja, przeglądanie zdjęć, projekcja filmów, itp.).

Ciężar 2,3 kg umożliwia wygodne podróżowanie z projektorem.

Korekcja zniekształceń trapezowych (efektu Keystone) w zakresie ±150 daje większą swobodę w ustawianiu projektora podczas prezentacji w zastanych warunkach lokalowych. Optyczny zoom 1.1:1 ułatwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 28-300 cali (71-762 cm).

SANYO PLC-DSU30 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1.599 zł z VAT. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 3 lata (max 2.000 godzin).


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku