Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/04/2010

Projektor SANYO PLC-DSU30

SANYO wprowadza na polski rynek nowy, superlekkiprojektor SVGA – model PLC-DSU30 przeznaczony dla użytkowników biznesowych i sektora edukacyjnego. Rozdzielczość SVGA (800 x 600) i kontrast 2.200:1, w połączeniu z jasnością 2.500 ANSI lumenów gwarantuje wysokiej jakości, wyraźny obraz.

Automatyczne wyszukiwanie sygnału oraz kilka fabrycznie zdefiniowanych ustawień optymalizujących parametry umożliwiają szybkie uzyskanie doskonałego obrazu w typowych zastosowaniach (prezentacja, przeglądanie zdjęć, projekcja filmów, itp.).

Ciężar 2,3 kg umożliwia wygodne podróżowanie z projektorem.

Korekcja zniekształceń trapezowych (efektu Keystone) w zakresie ±150 daje większą swobodę w ustawianiu projektora podczas prezentacji w zastanych warunkach lokalowych. Optyczny zoom 1.1:1 ułatwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 28-300 cali (71-762 cm).

SANYO PLC-DSU30 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1.599 zł z VAT. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 3 lata (max 2.000 godzin).


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku