Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

UPC promuje polskie kino

Od 20 kwietnia do 24 maja w UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, która oferować będzie dostęp do 12 wybranych filmów, w tym do takich nowości, jak „Rewers” Borysa Lankosza, „Enen” Feliksa Falka, czy „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec.

Od 20 kwietnia do 24 maja br. w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, dzięki której widzowie będą mogli zamówić 12 uznanych, polskich produkcji fabularnych ostatniej dekady. Wśród nich dostępne będą nowości wyprodukowane w 2009 roku.: „Rewers”, „Enen”, „Galerianki” (wszystkie trzy filmy do wyboru w jakości HD, jak i standardowej), oraz „Operacja Dunaj”.

Ponadto, zamówić będzie można takie produkcje, jak: „Mała Moskwa”, „Ile Waży Koń Trojański?”, „Jeszcze Raz”. W cenie obniżonej do 5 zł, dostępne będą dwa filmy: komedia absurdu „Job, czyli ostatnia szara komórka”, oraz film Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”. Pozostałe filmy w tej ofercie można wypożyczyć w standardowych cenach: 12 zł (filmy w jakości HD), 10 zł (hity filmowe z 2009 roku), 6 zł (pozostałe propozycje z katalogu). Wszystkie propozycje są dostępne w zakładce „POLSKIE FILMY” począwszy od 20 kwietnia, za wyjątkiem filmu „Galerianki”, który pojawi się w tej ofercie 1 maja.


Komentarze

  1. Markus napisał(a):

    Bardzo ciekawa oferta. Obejrzałem sobie „Galerianki” w HD. Fajny film i bardzo dobra jakość obrazu. UPC pokazuje coraz lepsze filmy.

Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku