Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

UPC promuje polskie kino

Od 20 kwietnia do 24 maja w UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, która oferować będzie dostęp do 12 wybranych filmów, w tym do takich nowości, jak „Rewers” Borysa Lankosza, „Enen” Feliksa Falka, czy „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec.

Od 20 kwietnia do 24 maja br. w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, dzięki której widzowie będą mogli zamówić 12 uznanych, polskich produkcji fabularnych ostatniej dekady. Wśród nich dostępne będą nowości wyprodukowane w 2009 roku.: „Rewers”, „Enen”, „Galerianki” (wszystkie trzy filmy do wyboru w jakości HD, jak i standardowej), oraz „Operacja Dunaj”.

Ponadto, zamówić będzie można takie produkcje, jak: „Mała Moskwa”, „Ile Waży Koń Trojański?”, „Jeszcze Raz”. W cenie obniżonej do 5 zł, dostępne będą dwa filmy: komedia absurdu „Job, czyli ostatnia szara komórka”, oraz film Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”. Pozostałe filmy w tej ofercie można wypożyczyć w standardowych cenach: 12 zł (filmy w jakości HD), 10 zł (hity filmowe z 2009 roku), 6 zł (pozostałe propozycje z katalogu). Wszystkie propozycje są dostępne w zakładce „POLSKIE FILMY” począwszy od 20 kwietnia, za wyjątkiem filmu „Galerianki”, który pojawi się w tej ofercie 1 maja.


Komentarze

  1. Markus napisał(a):

    Bardzo ciekawa oferta. Obejrzałem sobie „Galerianki” w HD. Fajny film i bardzo dobra jakość obrazu. UPC pokazuje coraz lepsze filmy.

Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku