Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/05/2010

BLOW Ybt z uchwytami – stabilność i komfort

Nawigacje BLOW serii Ybt dostępne są teraz w sprzedaży z szeroką gamą uniwersalnych uchwytów samochodowych niemieckiej firmy HR AUTO COMFORT.

Uchwyty do nawigacji zapewniają komfort obsługi, dzięki możliwości montażu w najwygodniejszym dla kierowcy miejscu. Zapewniają też stabilność mocowania nawet podczas poruszania się w trudnych warunkach drogowych. System zastosowanych przyssawek, wysokiej jakości, pozwala utrzymać nawigację, nawet podczas dużych wstrząsów oraz przy dużych zmianach temperatury otoczenia.

Uchwyty składają się z ramienia, które umożliwia przymocowanie nawigacji do szyby lub deski rozdzielczej i wymiennej głowicy z zatrzaskami mocującymi moduł nawigacji. Kierowcy, którzy nie mają możliwości przymocowana ramienia bezpośrednio do szyby mogą skorzystać ze specjalnej gładkiej podkładki, mocowanej taśmą klejącą do deski rozdzielczej, do której następnie mocuje się ramię. Rozwiązanie to powala uniknąć trwałej ingerencji w oryginalną konstrukcję. Ramiona, wyposażone w specjalne, odporne na wstrząsy przeguby kulkowe umożliwiają ustawienie dowolnego kąta pochylenia nawigacji, jak również dostosowanie odległości odbiornika GPS od miejsca mocowania, w celu jak najwygodniejszej obsługi przez kierowcę. W ofercie dostępne jest ramie podwójnej długości, które sprawdza się doskonale w samochodach, w których szyba jest znacznie oddalona od kierownicy.

W ofercie BLOW dostępny jest też uchwyt mocowany do kratki wentylacyjnej. Przypadnie on do gustu kierowcom, którzy nie chcą mieć nawigacji przymocowanej do przedniej szyby, ale potrzebują mieć ją w zasięgu ręki. Uchwyt doskonale sprawdza się też w przypadku dużych, ciężkich nawigacji. Cykliści mogą skorzystać z uchwytu mocowanego w formie obejmy na kierownicę roweru. Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania uchwyty można przenosić pomiędzy samochodami błyskawicznie montując w kokpicie.

Pełna gama uchwytów przystosowanych do obsługi nawigacji BLOW serii Ybt dostępna jest na rynku polskim od połowy kwietnia. Oferta uchwytów objęta jest 2 letnią gwarancją.

Przykładowe ceny nawigacji marki BLOW serii Ybt z gamą uchwytów HR AUTO COMFORT:
– BLOW GPS50Ybt z Automapą Polska XL + długi uchwyt na szybę – 638 zł brutto,
– BLOW GPS50Ybt z Automapą Polska XL + uchwyt na deskę – 628 zł brutto,
– BLOW GPS50Ybt z Automapą Polska XL + uchwyt na kratkę – 618 zł brutto,

– BLOW GPS50Ybt z Automapą Europe + długi uchwyt na szybę – 798zł brutto,
– BLOW GPS50Ybt z Automapą Europe + uchwyt na kratkę  – 778zł brutto,

– BLOW GPS50Ybt bez mapy + długi uchwyt na szybę – 538 zł brutto,
– BLOW GPS50Ybt bez mapy + uchwyt na deskę – 528 zł brutto,
– BLOW GPS50Ybt bez mapy + uchwyt na kratkę – 518 zł brutto.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku