Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/06/2010

MODECOM – kosmiczny HUB USB

MODECOM kolejny raz zaskakuje nowoczesnym wzornictwem swoich produktów. HUB-UFO najnowszy produkt z oferty MODECOM ma wprowadzić powiew świeżości wśród obecnych na rynku hub-ów USB.

Modelowi UFO nie można zarzucić braku wyrazistej kreski – design urządzenia jest intrygujący i nieprzeciętny. Jego funkcjonalność ma w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki niemu użytkownicy mogą podłączyć nawet 7 dodatkowych urządzeń posiadających złącza USB. Niewielkie rozmiary oraz krótki, chowany w urządzeniu kabel sprawdzi się w trakcie podróży.

HUB-UFO nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, jednak opcjonalny zasilacz pozwala zwiększyć jego możliwości, zapewniając ładowanie akumulatorów w telefonach komórkowych lub przenośnych odtwarzaczach MP3.


„W przeciwieństwie do posiadaczy komputerów stacjonarnych, mobilni użytkownicy muszą liczyć się z problemem zbyt małej ilości portów USB. Dotyczy to szczególnie netbooków oraz starszych notebooków, gdzie standardowo montuje się 2-3 takie złącza, które w wielu przypadkach nie wystarczają do obsługi dodatkowych urządzeń. Właśnie z myślą o tych klientach stworzyliśmy HUB-UFO, dzięki któremu będą mogli swobodnie podłączyć aż 7 peryferiów, zapewniając im również (opcjonalnie) niezbędną moc do ładowania lokalnych akumulatorów. Na uwagę zasługuje również kompaktowa obudowa hub’a, który zmieści się w kieszeni kurtki, torbie na notebooka lub plecaku.

Pamiętajmy, iż liczba produktów wykorzystujących złącze USB wciąż rośnie. Zalety tego uniwersalnego rozwiązania dostrzegli nie tylko producenci komputerowych akcesoriów, ale również firmy produkujące telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, czy telewizory i projektory. W Internecie można znaleźć szereg ofert z produktami-gadżetami, które oparte są również na tej technologii.” – powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM.
Sugerowana cena detaliczna MODECOM HUB-UFO : 59,90 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku