Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/06/2010

Motorola MILESTONE XT720 – nowy smartfon z Androidem

Motorola przedstawiła MileStone  XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, zbudowany na Androidzie pierwszy telefon wyposażony w ksenonową lampę błyskową.

Ten cienki (10.9mm), oparty na platformie Android 2.1,  telefon z dotykowym ekranem  wyświetla filmy wideo w rozdzielczości HD oraz oferuje zaawansowane możliwości multimedialne i internetowe dla użytkowników, którzy oczekują  od smartfonu najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych wrażeń.

Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael, powiedział: „MileStone XT720 jest jednym z najbardziej zaawansowanych telefonów w ofercie smartfonów Motoroli. Smukły, wysublimowany i zaawansowany technicznie MileStone XT720 jest urządzeniem wysokiej klasy przeznaczonym dla tych, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe, jak i społeczne”.

MileStone XT720 to pionier wśród smartfonów opartych na platformie  Android. Oferuje 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową, 10-ciokrotny zoom cyfrowy i kamerę HD o rozdzielczości 720p. Pozwala nie tylko robić, wyświetlać oraz udostępniać zdjęcia i filmy wysokiej jakości, ale także wzbogaca ich jakość sprawiając, że wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Najważniejsze funkcje:
•    Funkcja inteligentnego robienia zdjęć: zawiera prostą opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcja efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakości obrazu.
•    Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI): kabel HDMI (w zestawie) umożliwia oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
•    Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB

MileStone XT720 jest przeznaczony do wygodnego i szybkiego przeglądania stron internetowych. Obsługuje aż do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie. Duży 3,7 calowy ekran WVGA (480X854) pozwala na przeglądanie stron internetowych, filmów, gier oraz zdjęć z niezwykłą szczegółowością.

W pełni wykorzystujący możliwości systemu operacyjnego Android 2.1, dotykowy wyświetlacz to połączenie interfejsu użytkownika (UI) i czujnika ekranu dotykowego, który usprawnia wybieranie i przewijanie funkcji menu. Pozwala na spersonalizowanie do pięciu ekranów ze stroną domową

Urządzenie obsługuje pakiet mobilnych aplikacji Google  w tym Google Search, Google Maps, Gmail i YouTube oraz aplikację nawigacyjną Motorola MOTONAV.

MileStone XT720 umożliwia zarządzanie wieloma kontami oraz edycję dokumentów w celu zapewnienia skuteczności i wielozadaniowości w podróży.
•    Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
•    Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu.

MILESTONE XT720 zapewnia łatwy dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.


Komentarze

  1. AB napisał(a):

    Na pierwszy rzut oka wygląda jak aparat fotograficzny. Na drugi też :)

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku