Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/07/2010

MODECOM MEMODRIVE MINI – pendrive dla wymagających

MODECOM MEMODRIVE MINI jest nowoczesnym pendrive’m wyróżniającym się niezwykle małymi rozmiarami (20,6 x 15,7 x 6,9 mm). Budową oraz wielkością przypomina lubiane przez posiadaczy notebooków i netbooków nanoodbiorniki, które zapewniają komfortową obsługę mobilnych akcesoriów.

To niewielkie urządzenie pozwala na zapis 8 GB danych z prędkością sięgającą 5 MB/s oraz ich szybki odczyt, do 18 MB/s. Pendrive wyposażony został w złącze USB 2.0 i jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

„MEMODRIVE MINI jest przedstawicielem nowej linii pendrive’ów typu „podłącz i zapomnij”, który łączy w sobie najnowszą technologię z minimalistycznym wzornictwem. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim wymiarom może być używany praktycznie wszędzie. Nie mam tu na myśli wyłącznie użytkowników notebooków, którzy będą mogli przemieszczać się ze swoimi komputerami bez obawy o złamanie lub zgubienie pendrive’a. Życie pokazuje, że coraz więcej urządzeń wyposażonych jest w złącza USB. MEMODRIVE MINI sprawi, że nawet elegancki telewizor będzie doskonale komponował się z dodatkowym elementem, a kierowcy posiadający w swych samochodach nowoczesne odtwarzacze nie będą musieli obawiać się o przypadkowe uszkodzenie pendrive`a. ” – powiedział Krzysztof Wójciak – Dyrektor Zarządzający MODECOM.


„Na uwagę zasługuje również fakt, iż w urządzeniu mniejszym niż pięciozłotowa moneta zmieszczono aż 8 GB pamięci. Jest to obecnie wystarczająca ilość do zapisania setek tysięcy zdjęć i plików aplikacji biurowych, setek albumów audio, a nawet paru filmów w jakości HD. Wszystkie te „skarby” można mieć zawsze przy sobie, gdyż MEMODRIVE MINI zmieści się w każdej kieszeni, torebce, portfelu, a może również pełnić funkcję breloczka do kluczy.” – powiedział Krzysztof Wójciak – Dyrektor Zarządzający MODECOM. – dodaje.

MODECOM MEMODRIVE MINI – sugerowana cena detaliczna: 84,99 PLN


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku