Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/07/2010

MODECOM MEMODRIVE MINI – pendrive dla wymagających

MODECOM MEMODRIVE MINI jest nowoczesnym pendrive’m wyróżniającym się niezwykle małymi rozmiarami (20,6 x 15,7 x 6,9 mm). Budową oraz wielkością przypomina lubiane przez posiadaczy notebooków i netbooków nanoodbiorniki, które zapewniają komfortową obsługę mobilnych akcesoriów.

To niewielkie urządzenie pozwala na zapis 8 GB danych z prędkością sięgającą 5 MB/s oraz ich szybki odczyt, do 18 MB/s. Pendrive wyposażony został w złącze USB 2.0 i jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

„MEMODRIVE MINI jest przedstawicielem nowej linii pendrive’ów typu „podłącz i zapomnij”, który łączy w sobie najnowszą technologię z minimalistycznym wzornictwem. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim wymiarom może być używany praktycznie wszędzie. Nie mam tu na myśli wyłącznie użytkowników notebooków, którzy będą mogli przemieszczać się ze swoimi komputerami bez obawy o złamanie lub zgubienie pendrive’a. Życie pokazuje, że coraz więcej urządzeń wyposażonych jest w złącza USB. MEMODRIVE MINI sprawi, że nawet elegancki telewizor będzie doskonale komponował się z dodatkowym elementem, a kierowcy posiadający w swych samochodach nowoczesne odtwarzacze nie będą musieli obawiać się o przypadkowe uszkodzenie pendrive`a. ” – powiedział Krzysztof Wójciak – Dyrektor Zarządzający MODECOM.


„Na uwagę zasługuje również fakt, iż w urządzeniu mniejszym niż pięciozłotowa moneta zmieszczono aż 8 GB pamięci. Jest to obecnie wystarczająca ilość do zapisania setek tysięcy zdjęć i plików aplikacji biurowych, setek albumów audio, a nawet paru filmów w jakości HD. Wszystkie te „skarby” można mieć zawsze przy sobie, gdyż MEMODRIVE MINI zmieści się w każdej kieszeni, torebce, portfelu, a może również pełnić funkcję breloczka do kluczy.” – powiedział Krzysztof Wójciak – Dyrektor Zarządzający MODECOM. – dodaje.

MODECOM MEMODRIVE MINI – sugerowana cena detaliczna: 84,99 PLN


Rowerzyści na start

Licznik Edge 520 Plus marki Garmin został przede wszystkim wzbogacony o zaawansowane funkcje nawigacyjne. Urządzenie ma teraz wgraną fabrycznie mapę Garmin Cycle Map i zapewnia szczegółowe wskazówki w czasie jazdy. Najnowszy licznik GPS nie tylko prowadzi po zaplanowanej wcześniej trasie, ale pomaga też wrócić na nią, jeżeli przypadkiem ominie się zakręt, np. podczas szybszego zjazdu. […]

Z jakich mediów społecznościowych korzystają liderzy?

97 procent polskich menedżerów używa serwisu LinkedIn. Jedna piąta jest na Facebooku i GoldenLine. Korzystanie z sieci społecznościowych pomaga im w poszerzaniu swoich wpływów. Social media kreują cyfrowych przywódców – tak wynika z badań Akademii Leona Koźmińskiego. Wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 200 polskich menedżerów i dyrektorów pokazują, że prawie każdy polski lider ma profil […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Techcity na Facebooku