Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/07/2010

Nawigacja dobrze chroniona

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży skórzane etui do nawigacji samochodowych.

Czarne, eleganckie pokrowce dostępne są dla urządzeń 5 i 4,3 cala. Pozwalają chronić odbiorniki GPS przed zabrudzeniem, a także amortyzują wstrząsy w razie upadku na twardą powierzchnię. Niebagatelną zaletą jest też ochrona ekranu przed porysowaniem kluczami i twardymi przedmiotami podczas noszenia urządzenia w kieszeni, plecaku lub torebce.

„Pragniemy by nasze urządzenia służyły użytkownikom jak najdłużej i jak najlepiej, dlatego sukcesywnie wprowadzamy do oferty kolejne akcesoria.” – powiedział Robert Ryng, Brand Manager, BLOW. „Skórzane, stylowe etui na pewno zostaną docenione przez użytkowników, zarówno wymagających mężczyzn, jak i ceniące luksus kobiety.”


Skórzane etui do nawigacji samochodowych marki BLOW (5 oraz 4,3 cala) dostępne są na rynku polskim w cenie 39,90 PLN brutto.


Tagi:

Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku