Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/07/2010

Nawigacja dobrze chroniona

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży skórzane etui do nawigacji samochodowych.

Czarne, eleganckie pokrowce dostępne są dla urządzeń 5 i 4,3 cala. Pozwalają chronić odbiorniki GPS przed zabrudzeniem, a także amortyzują wstrząsy w razie upadku na twardą powierzchnię. Niebagatelną zaletą jest też ochrona ekranu przed porysowaniem kluczami i twardymi przedmiotami podczas noszenia urządzenia w kieszeni, plecaku lub torebce.

„Pragniemy by nasze urządzenia służyły użytkownikom jak najdłużej i jak najlepiej, dlatego sukcesywnie wprowadzamy do oferty kolejne akcesoria.” – powiedział Robert Ryng, Brand Manager, BLOW. „Skórzane, stylowe etui na pewno zostaną docenione przez użytkowników, zarówno wymagających mężczyzn, jak i ceniące luksus kobiety.”


Skórzane etui do nawigacji samochodowych marki BLOW (5 oraz 4,3 cala) dostępne są na rynku polskim w cenie 39,90 PLN brutto.


Tagi:

Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku