Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/07/2010

Nowa letnia ramówka ESKA TV

ESKA Summer City, magazyn filmowy Multipremier oraz zegar odliczający czas do końca bloku reklamowego to niespodzianki jakie dla swoich widzów przygotowała na wakacje ESKA TV. Poza letnią akcją nowe propozycje zostaną w nowej ramówce na stałe.

Hitem letniej ramówki ESKA TV będzie wakacyjna akcja ESKA Summer City. Prezenterki ESKA TV prowadzą relacje z miejsc odwiedzanych przez ekipy ESKA Summer City, które przemieszczają się obrandowanymi samochodami i towarzyszą ważnym, letnim wydarzeniom, bawią się z ludźmi i rozdają wakacyjne gadżety. To także relacje ze specjalnie zorganizowanych w ramach Summer City eskowych imprez w klubach. Ekipa ESKA TV odwiedzi Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz i Toruń.

Kolejną nowością jest Multipremier – magazyn filmowy ESKA TV i sieci Multikino, dzięki któremu każdy wielbiciel filmów na dużym ekranie będzie na bieżąco z plotkami, nowościami oraz dowie się co tak naprawdę warto zobaczyć.
Spragnieni muzyki widzowie ESKA TV otrzymują dodatkowo wygodne narzędzie – zegar  odliczający czas do końca bloku reklamowego. Dzięki temu zegarowi odrywając wzrok od telewizora podczas reklam każdy widz ma pewność, że na pewno zdąży z powrotem i żaden teledysk nie umknie jego uwadze.

Eska TV dostępna jest na platformie telewizji n, w Internecie, w systemie cyfrowej telewizji mobilnej oraz w ponad 40-stu sieciach kablowych, do których należą m.in. UPC, Vectra, Toya.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku