Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/07/2010

Nowa letnia ramówka ESKA TV

ESKA Summer City, magazyn filmowy Multipremier oraz zegar odliczający czas do końca bloku reklamowego to niespodzianki jakie dla swoich widzów przygotowała na wakacje ESKA TV. Poza letnią akcją nowe propozycje zostaną w nowej ramówce na stałe.

Hitem letniej ramówki ESKA TV będzie wakacyjna akcja ESKA Summer City. Prezenterki ESKA TV prowadzą relacje z miejsc odwiedzanych przez ekipy ESKA Summer City, które przemieszczają się obrandowanymi samochodami i towarzyszą ważnym, letnim wydarzeniom, bawią się z ludźmi i rozdają wakacyjne gadżety. To także relacje ze specjalnie zorganizowanych w ramach Summer City eskowych imprez w klubach. Ekipa ESKA TV odwiedzi Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz i Toruń.

Kolejną nowością jest Multipremier – magazyn filmowy ESKA TV i sieci Multikino, dzięki któremu każdy wielbiciel filmów na dużym ekranie będzie na bieżąco z plotkami, nowościami oraz dowie się co tak naprawdę warto zobaczyć.
Spragnieni muzyki widzowie ESKA TV otrzymują dodatkowo wygodne narzędzie – zegar  odliczający czas do końca bloku reklamowego. Dzięki temu zegarowi odrywając wzrok od telewizora podczas reklam każdy widz ma pewność, że na pewno zdąży z powrotem i żaden teledysk nie umknie jego uwadze.

Eska TV dostępna jest na platformie telewizji n, w Internecie, w systemie cyfrowej telewizji mobilnej oraz w ponad 40-stu sieciach kablowych, do których należą m.in. UPC, Vectra, Toya.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku