Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

24/08/2010

Canon: nowe skanery dokumentowe ScanFront

Canon zaprezentował skanery dokumentowe Canon ScanFront 300 i ScanFront 300P. Kompaktowa i wygodna konstrukcja oraz rozbudowane funkcje nowych modeli mają umocnić firmę na pozycji lidera na rynku skanerów sieciowych.

Modele Canon ScanFront 300 i 300P skanują z prędkością do 30 stron na minutę w czerni i bieli oraz 25 stron w kolorze. Umożliwiają również dystrybucję i udostępnianie dokumentów poprzez kombinację poczty e-mail, serwerów FTP, współdzielonych folderów, urządzeń USB, serwerów faksu i drukarek.

Dzięki niewielkim rozmiarom i wytrzymałej konstrukcji skanery ScanFront 300 i 300P nadają się idealnie do środowisk sprzedaży detalicznej i stanowisk recepcyjnych, w których miejsce na biurku jest często ograniczone. Użytkownicy mogą szybko i wygodnie nawigować po menu na dużym, intuicyjnym kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 8,4 cala, a personalizowane przyciski zadań umożliwiają sprawną dystrybucję plików.

Modele ScanFront 300 i 300P są wyposażone w nowe narzędzie administracyjne ScanFront do szybkiego i efektywnego zarządzania zdalnego. Prosta przeglądarka WWW pozwala administratorom IT łatwo wdrażać, aktualizować, zarządzać i przywracać wiele urządzeń ze zdalnej lokalizacji, co pozwala ograniczyć koszty IT i oszczędzić czas.

Skanery Canon ScanFront 300 i 300P wejdą do sprzedaży w Europie jeszcze w sierpniu 2010 roku. Model ScanFront 220 będzie nadal sprzedawany jako ekonomiczny skaner sieciowy klasy podstawowej.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku