Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/08/2010

Casio Exilim H5

Casio Exilim EX-H5 to 12 megapikseli zamknięte w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Wysoka rozdzielczość połączona z szerokokątnym obiektywem powinna pozwolić na uchwycenie nawet trudnych do objęcia krajobrazów. Ponadto, niewielkie gabaryty aparatu sprawiają, że z łatwością włożymy go do każdej kieszeni lub torby.

Należącą do serii H nowość, oprócz 10-krotnego zoomu z mechaniczną stabilizacją obrazu, wyróżnia połączenie stylowego designu z funkcjonalną elegancją. Dopełnieniem całości jest prawie 7-centymetrowy wyświetlacz, zajmujący znaczną część tylnego panelu. Model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym oraz czerwonym.

EX-H5 oferuje nagrywanie filmów w rozdzielczości HD. Za rejestrowanie wideo odpowiedzialny jest osobny przycisk, dzięki któremu nic nie jest w stanie umknąć naszej uwadze. Filmowanie rozpoczyna się w ułamku sekundy, co jest szczególnie istotne podczas śledzenia ruchu.

Do dyspozycji użytkownika oddano również szereg funkcji znanych już z innych aparatów marki Casio Exilim. Dostępna jest m.in. zupełnie nowa, rozszerzona funkcja Dynamic Photo, artystyczny tryb BEST SHOT Art Shot oraz możliwość wykonania wirtualnego makijażu.

Aparat Casio Exilim EX-H5 znajduje się już w ofercie rodzimych sklepów. Producent udziela na niego 24-miesięcznej gwarancji, natomiast sugerowana cena detaliczna wynosi 829 PLN brutto.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku