Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/08/2010

Iomega wprowadza letnie ceny dla dysków eGo

W środku upalnego lata firma Iomega  wprowadza na polskim rynku nowy cennik dysków przenośnych oraz desktop. Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

W zależności od pojemności oraz modelu ceny dysków topnieją odpowiednio:
– dyski Iomega serii portable 500 GB –  obniżka cen na poziomie – 5%
– dyski Iomega serii desktop oraz portable  2TB – obniżka cen na poziomie -12%
– dyski  Iomega serii desktop 4TB – obniżka cen na poziomie -10%.

Wszystkie dyski Iomega eGo zawierają darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.  Iomega Protection Suite zawiera:
–    12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac.
–    Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    Oprogramowanie Retrospect® Express: do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji 2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc).  Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.
Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega z Internetu.

Przykładowe ceny wybranych dysków Iomega dla użytkownika końcowego:
–    Iomega eGo Desktop Hard Drive, Mac Edition, FW800/USB 2.0, 1.0TB (SKU:34795) – 559 PLN  brutto
–    Iomega Professional Hard Drive eSATA/USB 2.0, 2.0TB (SKU:34528) – 799 PLN brutto
–    Iomega eGo Encrypt Plus Portable Hard Drive USB 2.0, 500GB (SKU:34514) – 440 PLN brutto
–    Iomega eGo BlackBelt Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU:34902) – 399 PLN brutto
–    Iomega eGo Portable Hard Drive, USB 3.0, 500GB (SKU:34989) – 419 PLN brutto
–    Iomega eGo Helium Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU: 34709 ) – 360 PLN brutto.

Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku