Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/08/2010

iPhone 4 bez SIM-Locka

W sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl można już zamawiać jeden z najbardziej oczekiwanych gadżetów tego roku – iPhone’a 4. Przedsprzedaż urządzenia wystartowała dziś – osoby, które pospieszą się ze składaniem zamówień, najnowszą wersję iPhone’a dostaną do rąk już w najbliższy piątek.

Najnowsza wersja smartfona firmy Apple została oficjalnie zaprezentowana pod koniec czerwca, a teraz urządzenie trafia na polski rynek – w Vobis można już składać zamówienia na iPhone bez blokady SIM-lock. A to znaczy, że jego nabywca nie musi się wiązać wielomiesięczną umową z operatorem – do urządzenia można bowiem włożyć dowolną kartę MicroSIM.


iPhone 4 wyposażony jest w wyświetlacz Retina Display, który zawiera czterokrotnie więcej pikseli niż wyświetlacze poprzednich modeli iPhone. To sprawia, że ludzkie oko nie jest w stanie rozróżnić na nim pojedynczych punktów – wyświetlany tekst jest więc idealnie czytelny, a obraz niezwykle ostry. Dodajmy, że rozdzielczość wyświetlacza to 960 x 640 pikseli. Ekran obsługuje oczywiście technologię Multitouch, dzięki której można na nim operować jednocześnie więcej niż jednym palcem (pozwala to np. na powiększanie zdjęć poprzez ich „rozciąganie”).

„Sercem” urządzenia jest wydajny i energooszczędny procesor Apple A4. Urządzenie jest też wyposażone w dwa cyfrowe aparaty fotograficzne – o rozdzielczości 5 i 3 megapikseli (ten pierwszy umożliwia m.in. rejestrowanie filmów HD). Są one umieszczone z przodu i z tyłu obudowy – dzięki temu możliwe jest np. prowadzenie wideorozmów.
Istotnym atutem iPhone’a 4 jest również najnowsza wersja innowacyjnego i łatwego w obsłudze systemu iOS. Warto też wspomnieć o wbudowanym module GPS, WiFi, akcelerometrze, żyroskopie i cyfrowym kompasie. Zastosowana w iPhone 4 bateria wystarcza na ok. 300 godzin pozostawania w stanie czuwania i na prowadzenie rozmów przez maksymalnie 14 godzin.

iPhone 4 jest już dostępny w przedsprzedaży w sieci salonów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl. Osoby, które złożą zamówienie dziś (25 sierpnia) i wybiorą opcję dostawy kurierem, otrzymają urządzenie już w najbliższy piątek. Cenę iPhone’a 4 16 GB ustalono na 4299 zł.


Komentarze

  1. Hirek napisał(a):

    4299 netto, za telefon, buhahhaha!

  2. Maria napisał(a):

    drogo rzeczywiscie

Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku